MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Nealkoholické nápoje » Káva » Srovnání cen Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g

Káva

Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595654442006

Káva z Austrálie Káva se pěstuje a vyváží pouze v omezeném množství, protože produkce je limitována vysokými mzdovými náklady. Na nasazení ekonomičtějších česacích strojů je totiž příliš horko a dobrá káva se musí trhat ručně. Kávovník je zelená dřevina s výškou kolísající mezi 1,5-15 m v závislosti na přírodních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g

Nejlevnější nabídky

Specifikace Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g

Kategorie Káva
Výrobce Great Tea Garden
Nejnižší cena 149 Kč

Austrálie je země nacházející se mezi vodami Tichého a Indického oceánu. Panuje tu tropické až subtropické podnebí. Je to země plná překvapení. Od zvláštních živočišných druhů, své originální tradice až po kvalitní kávová zrna, která se tu produkují. Pěstuje se tu výhradně arabika s vysokou kvalitou. Nejoblíbenější jsou odrůdy, které dobře snášejí suché podnebí. Zdejší kávová zrna jsou měkká, chuťově jemná a s neobyčejně nízkým obsahem kofeinu. Pokud se tedy někdy naskytne příležitost ochutnat pravou australskou » ... a dál?

Produkt Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g

Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g - parametry

Název produktu: Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g
Výrobce: Great Tea Garden
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 899 Kč
Ušetríte až: 750 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Káva z Austrálie Káva se pěstuje a vyváží pouze v omezeném množství, protože produkce je limitována vysokými mzdovými náklady. Na nasazení ekonomičtějších česacích strojů je totiž příliš horko a dobrá káva se musí trhat ručně. Kávovník je zelená dřevina s výškou kolísající mezi 1,5-15 m v závislosti na přírodních podmínkách a druhu kávy. Na plantážích se keře upravují tak, aby jejich výška nepřesahovala 3 m, kvůli usnadnění sklizně. Kávovníků je několik desítek druhů a některé zdroje uvádějí dokonce několik stovek druhů. Nejznámější je Coffea Arabica; ta dává směsím jemnost a rozmanitost chutí. Teprve po pěti letech od vysazení poskytne kávovník první plody. Zralé plody jsou červené a vzhledem připomínají naše třešně. Kávovník je mimo jiné zajímavý tím, že na jedné rostlině se nachází zároveň zralé plody i květy. Plody se sbírají buď ručně do košů, nebo se setřásají do plachet rozložených pod stromy. Doporučená příprava kávy: hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na 1 porci použijte nejméně 2 zarovnané kávové lžičky (cca 7g) mleté kávy. Kávu zalévejte horkou vodou o teplotě 93-95°C. Po pomletí ji uschovejte v chladu, suchu, temnu a bez přístupu vzduchu. Doporučená příprava kávy Hrubost mletí přizpůsobte zvolenému způsobu přípravy kávy. Na jeden šálek (200 ml) použijte 2 zarovnané kávové lžičky (cca 7g) mleté kávy. Kávu zalévejte horkou vodou o teplotě 93-95°C. Uchovávejte na suchém, tmavém a chladném místě bez přístupu vzduchu. Čajová zahrada je e-shop a kamenný obchod kde najdete výběrovou kávu arabica se zaručenou maximální čerstvostí. A to protože pražení kávy probíhá v Čechách. Velmi výrazná chuť i aroma kávy. Pražíme výhradně kávu odrůdy arabica z různých oblastí světa. Káva je balená ve speciálních originálních sáčcích s jednocestným ventilkem, který umožňuje únik CO2 (odchází z kávy po dobu několika dní po upražení) a zároveň zamezuje přístupu vzduchu. Nejlepší je středně upražená, kterou taky nabízíme. Platí pouze pro 100g, 200g a 500g. Austrálie je země nacházející se mezi vodami Tichého a Indického oceánu. Panuje tu tropické až subtropické podnebí. Je to země plná překvapení. Od zvláštních živočišných druhů, své originální tradice až po kvalitní kávová zrna, která se tu produkují. Pěstuje se tu výhradně arabika s vysokou kvalitou. Nejoblíbenější jsou odrůdy, které dobře snášejí suché podnebí. Zdejší kávová zrna jsou měkká, chuťově jemná a s neobyčejně nízkým obsahem kofeinu. Pokud se tedy někdy naskytne příležitost ochutnat pravou australskou kávu, neměla by se promeškat. Kávovníková zrna se totiž z Austrálie vyváží jen v omezené míře. Celková produkce nestačí pokrýt vlastní spotřebu země.   Latino Café ® - káva arabica je obchod a e-shop, kde najdete výběrovou kávu se zaručenou maximální čerstvostí. A to protože pražení kávy probíhá v Čechách. Velmi výrazná chuť i aroma kávy. Pražíme výhradně kávu odrůdy arabica z různých oblastí


Přidat recenzi pro Great Tea Garden Káva Austrálie mletá 100 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.