MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání

Ostatní z kategorie knihy

Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788027102143

Příprava studentů půjde maximálně hladce. Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání pomůže připravit studenty tak, aby splňovali všechny studijní požadavky v tomto oboru. Zabývá se ošetřováním nemocných rodiček z perspektivy zdravotní sestry. Zahrnuje celý ošetřovatelský proces ve všech jeho fázích. Studenti si osvojí poznatky ohledně vyšetřovacích metod v gynekologii, sexuálně přenosných chorob, nádorů, akutních stavů, vedení porodu i šestinedělí. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.96552
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání

Specifikace Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Učebnice ošetřovatelství zaměřená na problematiku gynekologie a porodnictví doplňuje řadu publikací pro ošetřovatelství v klinických oborech. ... a dál?

Produkt Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání

Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání - parametry

Název produktu: Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví - 2., přepracované a doplněné vydání - Lenka Slezáková; kol.. Učebnice ošetřovatelství zaměřená na problematiku gynekologie a porodnictví doplňuje řadu publikací pro ošetřovatelství v klinických oborech. Po prostudování budou studenti připraveni na splnění studijních požadavků v tomto předmětu.

Zaměřuje se na ošetřování nemocných a rodiček z pohledu sestry, s využitím ošetřovatelského procesu a jeho jednotlivých fází. Zahrnuje například problematiku vyšetřovacích metod v gynekologii a porodnictví, sexuálně přenosných nemocí, nádorů v gynekologii, akutních stavů, neplodnosti, inkontinence moči, vedení fyziologického porodu, patologického těhotenství a šestinedělí.

Publikace je doplněna obrazovou přílohou věnovanou nejen vyšetřovacím metodám a porodu, ale také bezpečnosti a poutání těhotných žen jako řidiček, či spolujezdkyň v automobilu. Publikace: Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví - 2., přepracované a doplněné vydání - Lenka Slezáková; kol..


Přidat recenzi pro Grada Ošetřovatelství v gynekologii a porodnictví: 2., přepracované a doplněné vydání

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.