Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gompertz Will: Na co se to vlastně díváme?

Knihy

Gompertz Will: Na co se to vlastně díváme?

Hodnocení: 1x
  • 4

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o moderním umění, ale báli jste se zeptat… Tak by šlo asi nejlépe charakterizovat knihu Willa Gompertze Na co se to vlastně díváme? Ve dvaceti stručných kapitolách se seznámíme s vývojem výtvarného umění od poloviny devatenáctého století po současnost a činí tak občerstvujícím, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Gompertz Will: Na co se to vlastně díváme?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 447 Kč

Na co se to vlastně díváme? - Will Gompertz, Autor klade zásadní otázky, na které je někdy člověku trapné se zeptat. Nemluví snobským jazykem uměleckých kurátorů, a přesto nás nenechá na pochybách o své erudovanosti a hluboké znalosti tématu. Po přečtení nebudete možná z příští návštěvy galerii či muzea tak na rozpacích a bude to pro vás mnohem zajímavější zážitek, na současné umění se budete dívat už navždy jinýma očima. A v neposlední řadě zjistíte, proč půvabné malůvky vašeho potomka, tolik podobné některým » ... a dál?

Produkt Gompertz Will: Na co se to vlastně díváme?

Gompertz Will: Na co se to vlastně díváme? - parametry

Název produktu: Gompertz Will: Na co se to vlastně díváme?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 447 Kč
Maximální cena: 447 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o moderním umění, ale báli jste se zeptat… Tak by šlo asi nejlépe charakterizovat knihu Willa Gompertze Na co se to vlastně díváme? Ve dvaceti stručných kapitolách se seznámíme s vývojem výtvarného umění od poloviny devatenáctého století po současnost a činí tak občerstvujícím, zábavným a přímočarým způsobem, bez školometských pouček a rádoby odborného zaumného slangu výtvarných kritiků. Autor nás provede světem umění čtivým stylem prvotřídního fejetonisty i kabaretního komika. V jeho postřezích nechybí humor, a přesto nás nenechá na pochybách o své vysoké erudovanosti a hluboké znalosti tématu. Kniha důsledně sleduje nit vývoje moderního umění, ale zároveň se dozvíme nespočet životních příběhů a osudů, které vznik slavných děl provázely, od Monetových leknínů přes Van Goghovy slunečnice a Warholovy polévkové konzervy až k Ondákově falešné frontě čekajících návštěvníků galerie. Po přečtení knížky nebude možná váš zážitek z příští návštěvy

výstavy současného umění tak odstrašující a zřejmě se lépe pobavíte. V neposlední řadě se také dozvíte, proč půvabné malůvky vašeho pětiletého potomka, tolik podobné některým moderním uměleckým projevům, v konkurenci velikánů moderního umění ve své většině neobstojí. Publikace: Na co se to vlastně díváme? - 150 let moderního umění v cuku letu - Will Gompertz. Autor klade zásadní otázky, na které je někdy člověku trapné se

zeptat. Nemluví snobským jazykem uměleckých kurátorů, a přesto nás

nenechá na pochybách o své erudovanosti a hluboké znalosti tématu.

Po přečtení nebudete možná z příští návštěvy galerii či muzea tak

na rozpacích a bude to pro vás mnohem zajímavější zážitek, na

současné umění se budete dívat už navždy jinýma očima. A v

neposlední řadě zjistíte, proč půvabné malůvky vašeho potomka,

tolik podobné některým moderním uměleckým projevům, v konkurenci

velikánů umění většinou neobstojí. Publikace: Na co se to vlastně díváme? - 150 let moderního umění v cuku letu - Will Gompertz.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.