Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy

Próza - beletrie

Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kniha vysvětluje, jak můžeme odhalit své vnitřní síly, které ovlivňují naše pocity, naše myšlení i naše jednání, jak je můžeme posilovat a jak z nich udělat své přátele a pomocníky. Touto cestou dokážeme rozvinout nový potenciál a pokračovat tak ve vývoji na své duchovní cestě, dokud nedosáhneme velkého cíle jógy: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Duchovní síla jógy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy koupíte i tady

Specifikace Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 210 Kč

Kniha příchází s mnoha praktickými návody k mudrám, ásanám a meditacím slovem i obrazem a ukazuje, jak můžeme prožívat duchovní stránku jógy, jak můžeme odhalit své vnitřní síly, které ovlivňují naše ... a dál?

Produkt Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy

Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy - parametry

Název produktu: Gertrud Hirschi: Duchovní síla jógy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 147 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha vysvětluje, jak můžeme odhalit své vnitřní síly, které ovlivňují naše pocity, naše myšlení i naše jednání, jak je můžeme posilovat a jak z nich udělat své přátele a pomocníky. Touto cestou dokážeme rozvinout nový potenciál a pokračovat tak ve vývoji na své duchovní cestě, dokud nedosáhneme velkého cíle jógy: sebepoznání, vnitřní svobody, vědomého uskutečnění - a konečně spojení s Bohem. S mnoha praktickými návody k mudrám, ásanám a meditacím slovem i obrazem nám Gertrud Hirschi ukazuje, jak můžeme prožívat duchovní stránku jógy. vysvětluje také, jak můžeme odhalit své vnitřní síly, které ovlivňují naše pocity, naše myšlení a i naše jednání, jak je můžeme posilovat a jak z nich udělat své přátele a pomocníky. Četné ilustrace jednotlivým cvičením a meditačním obrázky činí z této vtipně napsané knihy velký smyslově-duchovní jógový zážitek. Obsah: Kniha první: Úvod Oč jde v této knize Podstata archetypu Jak pracovat s touto knihou Kniha

druhá: Vnitřní síly, které nás doprovázejí celým životem Stvořitel Živitel (proměna a vytrvalost) Ničitel Poháněč a brzdič vnitřní řád a harmonie Kniha třetí Vnitřní síly, které získáváme v průběhu svého vývoje Nevědomá dokonalost Vnitřní dítě Mužská a ženská stránka Spravedlnost a svědomí Rozum a cit Poutník Láska Péče Válečník Čarodějka a mág Mudrc Moudrost Vědomá dokonalost Blázen Kniha čtvrtá: Archetypy Rodina archetypů Vesmírný tanec Domorodci z Bali a jejich Bohové Kalí - černá Bohyně Autor: Hirschi Gertrud; Jóga je pradávné umění, jak uvést do souladu vlastní tělo, mysl a ducha. S mnoha praktickými návody k mudrám, ásanám a meditacím švýcarská autorka slovem i obrazem ukazuje, jak proniknout k ... kniha, Duchovní síla jógy, Ásany Meditace Mudry, Gertrud Hirschi, Fontána


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.