Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Gerald Durrell: Mluvící balík

Knihy pro děti a mládež

Gerald Durrell: Mluvící balík

Hodnocení: 1x
  • 4

Penelopka uviděla, jak z jedné skupiny keřů vystřelilo nějaké malé zvířátko a vrazilo mezi další keře. Ale seběhlo se to tak rychle, že vůbec nepoznala, co je to za zvíře, a tak se ukryla v modrém keři a tiše čekala, až se zase objeví. Za chviličku se opravdu vynořilo a Penelopka samým překvapením a radostí zadržela ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Mluvící balík
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gerald Durrell: Mluvící balík koupíte i tady

Specifikace Gerald Durrell: Mluvící balík

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 223 Kč

Prázdniny v Řecku právě začínají! Penelopka, Petr a Šimon si hrají na pláži, ale náhle se k nim po vlnách přiblíží velký balík, z něhož se ozývají záhadné hlasy... To vzdělaný papoušek Papouš a jeho z ... a dál?

Produkt Gerald Durrell: Mluvící balík

Gerald Durrell: Mluvící balík - parametry

Název produktu: Gerald Durrell: Mluvící balík
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Penelopka uviděla, jak z jedné skupiny keřů vystřelilo nějaké malé zvířátko a vrazilo mezi další keře. Ale seběhlo se to tak rychle, že vůbec nepoznala, co je to za zvíře, a tak se ukryla v modrém keři a tiše čekala, až se zase objeví. Za chviličku se opravdu vynořilo a Penelopka samým překvapením a radostí zadržela dech, protože to bylo bledě levandulové jednorožátko s velikánskýma tmavomodrýma očima. Hřívu a ohon mělo jako ze zlaté příze a maličký roh byl jako stočená tyčinka zlatého ječného cukru. Jednorožátko se zastavilo, každičký sval napjatý, uši nastražené dopředu, nozdry rozšířené, a ohlíželo se směrem, odkud přiběhlo. Bylo zřejmé, že je něco honí a že hříbátko neví, jestli se mu pronásledovatele podařilo setřást nebo ne.

A pak pojednou Penelopce ztuhla krev v žilách, protože na hřebenu kopce, samolibý jako nějaký obrovitý barevný kohout, se vynořil bazilišek. Zůstal stát a rozhlížel se, kruté, nazelenale zlaté oči se mu leskly a šupiny mu zlatě a rudě zářily ve slunečním svitu. Otáčel hlavou, díval se kolem sebe a Penelopka slyšela, jak mu přitom šelestí šupiny a rachotivě na sebe narážejí, a viděla, jak mu z nozder při dýchání stoupají pramínky modrého kouře a vyšlehávají a zase skomírají nepatrné záblesky oranžových plamenů. Jednorožec ho určitě uviděl také, protože se obrátil a rozběhl se údolím, kličkoval mezi modrými keři, až se udýchaně zastavil kousek od místa, kde seděla ukrytá Penelopka. Viděla, jak se mu rozšiřují nozdry a prudce zvedají žebra, a slyšela, jak se mu dech sípavě dere do plic a zase ven. Bylo zřejmé, že už ho bazilišek pronásleduje hezkou chvíli. Publikace: Mluvící balík - Gerald Durrell. Prázdniny v Řecku právě začínají! Penelopka, Petr a Šimon si hrají

na pláži, ale náhle se k nim po vlnách přiblíží velký balík, z

něhož se ozývají záhadné hlasy... To vzdělaný papoušek Papouš a

jeho zpívající pavoučice Dulcibela připluli hledat pomoc pro zemi

Mytologii, kterou ovládli krutí baziliškové. Děti se s nimi

vydávají na fantastickou pouť za laskavým čarodějem H. H.,

ješitnými jednorožci, bezcharakterními ropušáky a snobskými

mořskými pannami. Podaří se jim získat zpátky ukradené mluvící

knihy a svrhnout bazilišky?

Půvabný pohádkový příběh pro děti z pera autora oblíbených příběhů

o zvířatech (O mé rodině a jiné zvířeně, Chytněte mi guerézu,

Ptáci, zvířata a moji příbuzní). Publikace: Mluvící balík - Gerald Durrell. BYLO - NEBYLO... Pohádky nám vyprávějí o světě, kde pomalu v každém království měli své potíže s draky, kde lesy byly plné... Gerald Durrell; Adolf BornKnižní klub 2013Kniha, čeština, 200 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.