Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen George Soros: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

Učebnice/Odborná literatura

George Soros: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech-Eseje světového finančníka - Eseje světového finančníka - George Soros. Obtížná hospodářská situace, ve které se nyní nacházíme, není pouze výsledkem hospodářských sil, nýbrž také politiky, kterou zastávají (nebo nezastávají) světoví lídři. V této sbírce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Finanční turbulence v E..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace George Soros: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Obtížná hospodářská situace, ve které se nyní nacházíme, není pouze výsledkem působení hospodářských sil, nýbrž také důsledkem politiky, kterou zastávají (nebo nezastávají) světoví lídři. V této sbírce esejů na téma globální finanční situace představuje George Soros svůj pohled a přináší analýzu klíčových politických rozhodnutí vedoucích k finanční krizi a podporujících ji. ... a dál?

Produkt George Soros: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech

George Soros: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech - parametry

Název produktu: George Soros: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech-Eseje světového finančníka - Eseje světového finančníka - George Soros. Obtížná hospodářská situace, ve které se nyní nacházíme, není pouze výsledkem hospodářských sil, nýbrž také politiky, kterou zastávají (nebo nezastávají) světoví lídři. V této sbírce esejů na téma globální finanční situace představuje George Soros svůj pohled a analýzu klíčových politických rozhodnutí vedoucích k finanční krizi a podporujících ji. Kniha Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech je souborem 27 esejů, které vycházely převážně v deníku Financial Times v letech 2008 až 2011. Dočtete se zde například, co si George Soros myslí o cenách ropy, americkém trhu s nemovitostmi, rekapitalizaci bank, regulaci finančních trhů, potřebě finančních reforem nebo společném evropském ministerstvu financí, jak vnímá krizi eurozóny a jak vidí budoucnost společné evropské měny. George Soros je americký finančník maďarského původu. Proslul svými finančními měnovými spekulacemi, ale i jako angažovaný a velkorysý filantrop. Předsedá Soros Fund Management a Open Society Institute, jejichž je zakladatelem. Spolu s Jimem Rogersem založil v roce 1970 Quantum Fund, zisky z tohoto fondu jsou základem Sorosova bohatství. Je žákem Karla Poppera, který měl vliv na jeho myšlení i pozdější profesionální a filantropické aktivity. Jeho publikace se zaměřují na koncept reflektivity. V češtině vyšly jeho knihy Směnka na demokracii, Soros o Sorosovi a Nové paradigma pro finanční trhy. Publikace: Finanční turbulence v Evropě a Spojených státech-Eseje světového finančníka - Eseje světového finančníka - George Soros.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.