Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Generace Jihlava

Učebnice/Odborná literatura

Generace Jihlava

Hodnocení: 1x
  • 4

Generace Jihlava - Michal Procházka, Radim Procházka, Lucie Česálková . Generace Jihlava je kniha setkání. Na jejích stránkách se filmoví publicisté setkávají s filmovými dokumentaristy a přemýšlejí o českých dokumentárních filmech, které vznikaly s přelomem druhého tisíciletí a v jeho první dekádě. Právě v této ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.01378
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Generace Jihlava
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Generace Jihlava koupíte i tady

Specifikace Generace Jihlava

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 251 Kč

Kniha – autor Michal Procházka; Radim Procházka, 344 stran, česky, pevná s přebalem matná. Generace Jihlava je kniha setkání. Na jejích stránkách se filmoví publicisté setkávají s filmovými dokumentaristy a přemýšlejí o českých dokumentárních filmech, které vznikaly s přelomem druhého tisíciletí a v jeho první dekádě. Právě v této době, spolu s tím, jak terén české porevoluční dokumentaristiky zvrásnily vznik jihlavského festivalu dokumentárních filmů, Institutu dokumentárního filmu a proměna Katedry dokumentární » ... a dál?

Produkt Generace Jihlava

Generace Jihlava - parametry

Název produktu: Generace Jihlava
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Generace Jihlava - Michal Procházka, Radim Procházka, Lucie Česálková . Generace Jihlava je kniha setkání. Na jejích stránkách se filmoví publicisté setkávají s filmovými dokumentaristy a přemýšlejí o českých dokumentárních filmech, které vznikaly s přelomem druhého tisíciletí a v jeho první dekádě. Právě v této době, spolu s tím, jak terén české porevoluční dokumentaristiky zvrásnily vznik jihlavského festivalu dokumentárních filmů, Institutu dokumentárního filmu a proměna Katedry dokumentární tvorby FAMU, se svými prvními filmy přicházejí také Vít Klusák, Filip Remunda, Jan Gogola ml., Martin Mareček, Lucie Králová, Vít Janeček či Erika Hníková. Název knihy je spíše slovní hříčkou – nechce nepřesně tvrdit, že tito tvůrci jsou soudržnou generační skupinou, ani vyzdvihovat jejich přímou vazbu na jihlavský festival. Tím, co právě tyto autory spojuje, je skutečnost, že ve stejné době rozvíjeli na první pohled obdobné metody pozorovatelské, performativní či sebereflexivní dokumentaristiky. Jak různorodá tato zdánlivá podobnost byla, rozebírají texty shromážděné v této knize. Z obsahu: Družná nevraživost. Pět zastavení nad současným českým dokumentem / Lucie Česálková Český sen Ideologie kamery v divadle krutosti (Stávat se žánrem) / Petr Fischer Český sen a jeho MacGuffin / Vít Janeček Nonstop Fraška o věčném návratu / Jan Kolář Nonstop Gogola / Martin Mareček Hry prachu Techniky pozorovatele M. M. / Magda Španihelová Film v rukou MM / Lucie Králová Ztracená dovolená Ohledávání zmizelého / Matěj Nytra Hledání Luci-je / Jan Gogola Nesvatbov Malý princ českého dokumentu / Antonín Tesař Vít Klus. o Erice Hník. / Vít Klusák Kamarád Vít, který dopředu nevěděl, o čem píšu, navrhuje, ať se moje část jmenuje Nejen o Erice / Filip Remunda Ivetka a hora Znovuoživené drama o rozumu a víře / Michal Procházka Ivetka a hora / Erika Hníková Jihlava v širším rámu / Vít Janeček Koupí knihy získáte přístup k volnému sledování šesti výše zmíněných filmů zdarma online. Generace Jihlava - Michal Procházka, Radim Procházka, Lucie Česálková od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.