Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima

Učebnice/Odborná literatura

Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Varia - Vnitřní lékařství, svazek X - František Perlík;Tomáš Zima;Zdeněk Mareček. Poslední, desátý svazek učebnice vnitřního lékařství určený studentům medicíny a mladým lékařům navazuje na předchozí svazky věnované jednotlivým interním oborům. Přehledně a s didakticky jasným členěním představuje tři ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima koupíte i tady

Specifikace Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Poslední, desátý svazek učebnice vnitřního lékařství určený studentům medicíny a mladým lékařům navazuje na předchozí svazky věnované jednotlivým interním oborům. Přehledně a s didakticky jasným členě ... a dál?

Produkt Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima

Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima - parametry

Název produktu: Galén Varia - Zdeněk Mareček, František Perlík, Tomáš Zima
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 124 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Varia - Vnitřní lékařství, svazek X - František Perlík;Tomáš Zima;Zdeněk Mareček. Poslední, desátý svazek učebnice vnitřního lékařství určený studentům medicíny a mladým lékařům navazuje na předchozí svazky věnované jednotlivým interním oborům. Přehledně a s didakticky jasným členěním představuje tři mezioborová témata - farmakologii, toxikologii a poškození z fyzikálních příčin.Jako součást souboru Vnitřní lékařství I - X obdržela kniha v roce 2004 Cenu rektora Univerzity Karlovy za nejlepší skriptum v oboru věd lékařsko farmaceutických.Další svazky souboru Vnitřní lékařství:PROPEDEUTIKA (svazek I)KARDIOLOGIE, ANGIOLOGIE (svazek II)PNEUMOLOGIE (svazek III)GASTROENTEROLOGIE, HEPATOLOGIE (svazek IV)IMUNOLOGIE (svazek V)ENDOKRINOLOGIE. PORUCHY METABOLISMU (svazek VI)REVMATOLOGIE (svazek VII)HEMATOLOGIE (svazek VIII)NEFROLOGIE (svazek IX) Publikace: Varia - Vnitřní lékařství, svazek X - František Perlík;Tomáš Zima;Zdeněk Mareček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.