Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické ...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické lékaře - Hana Prašková;Ján Praško. "Monografie je věnována nejčastějším psychickým poruchám „malé psychiatrie"", se kterými se může setkat lékař první linie. Jde o poruchy, u nichž jsou typickými dominujícími příznaky úzkost, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické ...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 128 Kč

Publikace: Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické lékaře - Hana Prašková;Ján Praško. "Monografie je věnována nejčastějším psychickým poruchám „malé psychiatrie"", se kterými se může setkat lékař první linie. Jde o poruchy, u nichž jsou typickými dominujícími příznaky úzkost, strach, obavy a vegetativní příznaky.Publikace usnadňuje diagnostiku a rozhodování v další léčbě. Farmakoterapie vychází ze současných poznatků a možností v České republice a především z ověřených postupů, » ... a dál?

Produkt Galén Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické ...

Galén Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické ... - parametry

Název produktu: Galén Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 128 Kč
Maximální cena: 128 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické lékaře - Hana Prašková;Ján Praško. "Monografie je věnována nejčastějším psychickým poruchám „malé psychiatrie"", se kterými se může setkat lékař první linie. Jde o poruchy, u nichž jsou typickými dominujícími příznaky úzkost, strach, obavy a vegetativní příznaky.Publikace usnadňuje diagnostiku a rozhodování v další léčbě. Farmakoterapie vychází ze současných poznatků a možností v České republice a především z ověřených postupů, podpůrná psychoterapie je zaměřena na jednoduché racionální přístupy. Patří k celosvětovému trendu, že lehké úzkostné poruchy začínají léčit praktičtí lékaři, teprve komplikovanější pacienti jsou odesíláni k psychiatrovi. Kniha však bude zajímavá i pro ty lékaře, kteří se rozhodnou odeslat k psychiatrovi všechny pacienty trpící úzkostnými poruchami. Pomůže jim tyto pacienty lépe pochopit, správně diagnostikovat a zasvěceně odpovědět na otázky, jak bude vypadat léčba." Publikace: Úzkostné a fobické poruchy - Malá psychiatrie pro praktické lékaře - Hana Prašková;Ján Praško.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.