Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák

Učebnice/Odborná literatura

Galén Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace shrnuje optimální diagnostické a léčebné postupy u nádorových onemocnění v urologii. Návrhy standardů předkládají autoři pod záštitou České urologické společnosti ČLS Jana Evangelisty Purkyně. Odborná část představuje zhoubné nádory mužského pohlavního ústrojí (prostata, varle), zhoubné nádory ledvinového ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 186 Kč

Publikace shrnuje optimální diagnostické a léčebné postupy u nádorových onemocnění v urologii. Návrhy standardů předkládají autoři pod záštitou České urologické společnosti ČLS Jana Evangelisty Purkyně. Odborná část představuje zhoubné nádory mužského pohlavního ústrojí (prostata, varle), zhoubné nádory ledvinového parenchymu dospělého věku, ledvinové pánvičky a močovodu a zhoubné nádory močového měchýře. V každé ze subkapitol je nádor definován, jsou uvedena epidemiologická data, patofyziologie, klasifikace » ... a dál?

Produkt Galén Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák

Galén Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák - parametry

Název produktu: Galén Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace shrnuje optimální diagnostické a léčebné postupy u nádorových onemocnění v urologii. Návrhy standardů předkládají autoři pod záštitou České urologické společnosti ČLS Jana Evangelisty Purkyně. Odborná část představuje zhoubné nádory mužského pohlavního ústrojí (prostata, varle), zhoubné nádory ledvinového parenchymu dospělého věku, ledvinové pánvičky a močovodu a zhoubné nádory močového měchýře. V každé ze subkapitol je nádor definován, jsou uvedena epidemiologická data, patofyziologie, klasifikace příslušné skupiny maligních nádorů, klinický obraz, diagnostický postup; popsána je dále léčba nádoru a její strategie, dispenzarizace a prognostické faktory. Část druhá představuje TNM klasifikaci zhoubných urologických nádorů dle 6. revize z roku 2002. Urologie 2003 - Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák od authora Marko Babjuk, Michaela Matoušková, Jaroslav Novák a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.