Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Turnerův syndrom - Jan Lebl, Jiřina Zapletalová, Marta Šnajd...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Turnerův syndrom - Jan Lebl, Jiřina Zapletalová, Marta Šnajd...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Turnerův syndrom - Jan Lebl;Jiřina Zapletalová;Marta Šnajderová et al.. Svým rozsahem i bohatou obrazovou dokumentací jde o zcela unikátní monografii, která shrnuje dosavadní poznatky o tomto závažném, chromozomálně podmíněném syndromu. Publikace poskytuje přehled skutečně komplexní - mapuje problematiku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81952
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Turnerův syndrom - Jan Lebl, Jiřina Zapletalová, Marta Šnajd...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 390 Kč

Publikace: Turnerův syndrom - Jan Lebl;Jiřina Zapletalová;Marta Šnajderová et al.. Svým rozsahem i bohatou obrazovou dokumentací jde o zcela unikátní monografii, která shrnuje dosavadní poznatky o tomto závažném, chromozomálně podmíněném syndromu. Publikace poskytuje přehled skutečně komplexní - mapuje problematiku prenatální, chromozomální, molekulárně genetickou, diagnostickou, terapeutickou, reprodukční až po řešení psychosociálních problémů pacientek dětského, adolescentního i dospělého věku. Autorský kolektiv » ... a dál?

Produkt Galén Turnerův syndrom - Jan Lebl, Jiřina Zapletalová, Marta Šnajd...

Galén Turnerův syndrom - Jan Lebl, Jiřina Zapletalová, Marta Šnajd... - parametry

Název produktu: Galén Turnerův syndrom - Jan Lebl, Jiřina Zapletalová, Marta Šnajd...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Turnerův syndrom - Jan Lebl;Jiřina Zapletalová;Marta Šnajderová et al.. Svým rozsahem i bohatou obrazovou dokumentací jde o zcela unikátní monografii, která shrnuje dosavadní poznatky o tomto závažném, chromozomálně podmíněném syndromu. Publikace poskytuje přehled skutečně komplexní - mapuje problematiku prenatální, chromozomální, molekulárně genetickou, diagnostickou, terapeutickou, reprodukční až po řešení psychosociálních problémů pacientek dětského, adolescentního i dospělého věku. Autorský kolektiv představuje soubor špičkových specialistů s dlouhodobou klinickou i laboratorní praxí a jejich zkušenosti se projevují i v didaktické kvalitě textu. Monografie je určena nejen specialistům, ale i lékařům první linie - pediatrům a praktickým lékařům. Publikace: Turnerův syndrom - Jan Lebl;Jiřina Zapletalová;Marta Šnajderová et al..


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.