Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém, úzkém mostě aneb jak překonat rakovinu - Pavel Vodvářka. Tato kniha má pomoci lidem v jedné z nejtěžších životních situací, ve chvíli, kdy začínají svůj boj se zhoubnou nemocí a kdy se - ať již z jakéhokoli důvodu - cítí osamocení, bezmocní a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

Publikace: Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém, úzkém mostě aneb jak překonat rakovinu - Pavel Vodvářka. Tato kniha má pomoci lidem v jedné z nejtěžších životních situací, ve chvíli, kdy začínají svůj boj se zhoubnou nemocí a kdy se - ať již z jakéhokoli důvodu - cítí osamocení, bezmocní a hledají odpověď na řadu otázek. Odpovědět na ně by měl především jejich lékař, ale je možné, že některé otázky zůstanou nevyřčeny, možná, že někdy chybí čas nebo trpělivost odpovídat... Právě proto » ... a dál?

Produkt Galén Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém...

Galén Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém... - parametry

Název produktu: Galén Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém, úzkém mostě aneb jak překonat rakovinu - Pavel Vodvářka. Tato kniha má pomoci lidem v jedné z nejtěžších životních situací, ve chvíli, kdy začínají svůj boj se zhoubnou nemocí a kdy se - ať již z jakéhokoli důvodu - cítí osamocení, bezmocní a hledají odpověď na řadu otázek. Odpovědět na ně by měl především jejich lékař, ale je možné, že některé otázky zůstanou nevyřčeny, možná, že někdy chybí čas nebo trpělivost odpovídat... Právě proto byla napsána tato kniha. Má sloužit nejen nemocným, ale i jejich rodinám a všem, kteří mohou na nelehké cestě podat pomocnou ruku. Má je i podpořit v jejich odhodlání s nemocí bojovat, nevzdávat se, protože díky novým poznatkům vědy se nádorová onemocnění stala dnes již léčitelná... Publikace: Třiadvacet dialogů o rakovině - Strastiplná cesta po dlouhém, úzkém mostě aneb jak překonat rakovinu - Pavel Vodvářka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.