Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komp...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komp...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komplikací chemoterapie, bolest, kvalita života, genetika - Pavel Vodvářka, pořadatel. Sborník obsahuje příspěvky, které byly předneseny ve dnech 25. a 26. dubna 2003 na kongresu s mezinárodní účastí 7. ostravské dny podpůrné léčby v onkologii, který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78711

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komp...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 131 Kč

Sborník obsahuje příspěvky, které byly předneseny ve dnech 25. a 26. dubna 2003 na kongresu s mezinárodní účastí 7. ostravské dny podpůrné léčby v onkologii, který představuje nové poznatky a výsledky ... a dál?

Produkt Galén Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komp...

Galén Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komp... - parametry

Název produktu: Galén Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komp...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 131 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komplikací chemoterapie, bolest, kvalita života, genetika - Pavel Vodvářka, pořadatel. Sborník obsahuje příspěvky, které byly předneseny ve dnech 25. a 26. dubna 2003 na kongresu s mezinárodní účastí 7. ostravské dny podpůrné léčby v onkologii, který představuje nové poznatky a výsledky práce v oblasti péče o onkologicky nemocné pacienty - tentokrát se zaměřením na výživu při onkologických onemocněních, léčbu infekčních komplikací chemoterapie a na poruchu krvetvorby, léčbu bolesti, sociální podporu a kvalitu života a rovněž na genetické aspekty. Publikace: Podpůrná léčba v onkologii 2003 - Podpora výživy, léčba komplikací chemoterapie, bolest, kvalita života, genetika - Pavel Vodvářka, pořadatel.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.