Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková

Učebnice/Odborná literatura

Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je koncipována jako systémově pojatá odborná publikace, jejímž cílem je co nejkomplexněji postihnout principy a zákonitosti fungování finančních trhů. Po základech teorie finančního trhu a systemizaci jednotlivých finančních institucí a jejich produktů je následně řešena otázka úroku jako nejvýznamnější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková koupíte i tady

Specifikace Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 215 Kč

Kniha je koncipována jako systémově pojatá odborná publikace, jejímž cílem je co nejkomplexněji postihnout principy a zákonitosti fungování finančních trhů. Po základech teorie finančního trhu a ... a dál?

Produkt Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková

Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková - parametry

Název produktu: Galén Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 360 Kč
Ušetríte až: 145 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je koncipována jako systémově pojatá odborná publikace, jejímž cílem je co nejkomplexněji postihnout principy a zákonitosti fungování finančních trhů. Po základech teorie finančního trhu a systemizaci jednotlivých finančních institucí a jejich produktů je následně řešena otázka úroku jako nejvýznamnější ekonomické kategorie finančního trhu. Na to navazuje teorie finančních investic, ze které vyplývají jednotlivé faktory ovlivňující chování investorů. Následně je provedeno systémové vymezení finančních a reálných investičních instrumentů, které jsou rozděleny do čtyř základních skupin, a to na klasické investiční nástroje, termínové derivátové instrumenty, cenné papíry fondů kolektivního investování a strukturované produkty. Každé této skupině je věnována samostatná kapitola, v nich jsou systémově členěny a podrobně charakterizovány všechny investiční instrumenty, jež do nich z hlediska svých vlastností spadají, přičemž je věnována pozornost i metodám jejich oceňování a způsobům obchodování. A v závěru publikace je zařazeno pojednání o současných vývojových tendencích světového finančního systému, vedoucích až k jeho celosvětové globalizaci, přičemž jsou charakterizovány jak kladné, tak i záporné stránky tohoto vývoje. Publikace je určena především odborným pracovníkům všech druhů finančních institucí, jakož i učitelům a studentům ekonomických vysokých škol. Je však určena i všem těm, kteří se problematikou finančních trhů zatím sice nezabývali, ale mají o ni zájem a chtějí získat vědomosti, jež jsou v soudobém světě potřebné jak pro každodenní život, tak i pro fungování celé lidské společnosti. Publikace: Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková. Monografie je na našem trhu první publikací zabývající se touto

problematikou. Autorka v ní shrnuje základní fakta o nosní polypóze

a uvádí některé zcela nové poznatky týkající se horních cest

dýchacích. Text je doplněn obrázky a tabulkami, v klinické části

pak krátkými kazuistikami. Kniha je koncipována jako učebnice pro

postgraduální vzdělávání otorinolaryngologů. Zpracovává téma v

širším kontextu, především ve vztahu k jiným onemocněním dýchacích

cest, takže přináší užitečné informace i pro pneumology, alergology

a pediatry. Publikace: Nosní polypy - Zdeňka Kuchynková. Autor knihy Zdeňka Kuchynková, Vydavatelstvo Galén, Kniha,2003


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.