Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Galén Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Grego...

Próza - beletrie

Galén Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Grego...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Gregorem hovoří Jaroslav Hořejší - Ota Gregor. Ota Gregor (* 1916)Český lékař, účastník zahraničního odboje, internista - gastroenterolog, profesor vnitřního lékařství, spolutvůrce české psychosomatické školy v naší poválečné medicíně, autor řady ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Grego...

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 218 Kč

Publikace: Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Gregorem hovoří Jaroslav Hořejší - Ota Gregor. Ota Gregor (* 1916)Český lékař, účastník zahraničního odboje, internista - gastroenterolog, profesor vnitřního lékařství, spolutvůrce české psychosomatické školy v naší poválečné medicíně, autor řady populárně vědeckých publikací, předseda redakční rady nakladatelství Galén, nositel řady státních vyznamenání a odborných ocenění, nositel Ceny J. E. Purkyně. Z předmluvy profesora MUDr. Jaroslava Blahoše, » ... a dál?

Produkt Galén Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Grego...

Galén Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Grego... - parametry

Název produktu: Galén Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Grego...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 218 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Publikace: Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Gregorem hovoří Jaroslav Hořejší - Ota Gregor. Ota Gregor (
  • 1916)Český lékař, účastník zahraničního odboje, internista - gastroenterolog, profesor vnitřního lékařství, spolutvůrce české psychosomatické školy v naší poválečné medicíně, autor řady populárně vědeckých publikací, předseda redakční rady nakladatelství Galén, nositel řady státních vyznamenání a odborných ocenění, nositel Ceny J. E. Purkyně. Z předmluvy profesora MUDr. Jaroslava Blahoše, DrSc.: Otovi Gregorovi zůstaneme vděčni, že dokazuje, že biologický věk nemusí zdaleka vtisknout stopu do tváře a mysli. Ti mladí kolegové, kteří na nás hledí shovívavě jak na fosilní exempláře, musí v něm vidět důkaz svého hlubokého omylu. Tak nás zaštiťuje proti věkové diskriminaci, a ukazuje navíc mladším směr, kam jít, jak rychle jít, s kým jít, kudy jít, aby dosáhli takové kalokagatie, jak ji vidí u něho. Děkujeme mu, že jeho klinika v nemocnici Pod Petřínem, která již dávno zanikla, žije dál v jeho spolupracovnících a žácích, sestrách. Ti všichni patří k exkluzivní společnosti Klubu přátel Oty Gregora (KPOG), jež má vždy u příležitosti jeho narozenin jednou ročně svoji plenární schůzi v přívětivém prostředí, v němž jeho milá choť, a někdy i jeho dva synové, kteří přijedou z Anglie, přispívají k všeobecné pohodě, ambiance amicale.Návraty profesora Gregora jsem si přečetl jedním dechem. Víme sice o sobě navzájem hodně, ale přece jen komplexní skladba celé mozaiky podává ucelený a příjemný pohled na přítele, který nezapomenutelně patří k životu i k odkazu velkého okruhu jeho přátel, známých, žáků, pacientů a našich velkých lékařů. Publikace: Moje návraty aneb kudy jsem chodil - S profesorem Otou Gregorem hovoří Jaroslav Hořejší - Ota Gregor.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.