Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Křeslo pro Fausta 2006 - Jaroslav Hořejší

Učebnice/Odborná literatura

Galén Křeslo pro Fausta 2006 - Jaroslav Hořejší

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Křeslo pro Fausta 2006 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. Již pátý svazek Křesla pro Fausta, navazující na předchozí úspěšné soubory rozhovorů uskutečněných v letech 2000-2005, přináší další výběr z besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Křeslo pro Fausta 2006 - Jaroslav Hořejší

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Již pátý svazek Křesla pro Fausta, navazující na předchozí úspěšné soubory rozhovorů uskutečněných v letech 2000 - 2005, přináší další výběr z besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konaly v roce 2006 ve Faustově domě na Karlově náměstí. Do "křesla pro Fausta" tentokrát usedlo 13 významných hostů - představitelů různých oborů české medicíny a vědy. Kniha, již tradičně doplněná fotografiemi Karla Meistera, tak předkládá fotografické, faktografické, » ... a dál?

Produkt Galén Křeslo pro Fausta 2006 - Jaroslav Hořejší

Galén Křeslo pro Fausta 2006 - Jaroslav Hořejší - parametry

Název produktu: Galén Křeslo pro Fausta 2006 - Jaroslav Hořejší
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Křeslo pro Fausta 2006 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. Již pátý svazek Křesla pro Fausta, navazující na předchozí úspěšné soubory rozhovorů uskutečněných v letech 2000-2005, přináší další výběr z besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konaly v roce 2006 ve Faustově domě na Karlově náměstí. Do »křesla pro Fausta« tentokrát usedlo 13 významných hostů - představitelů různých oborů české medicíny a vědy. Kniha, již tradičně doplněná fotografiemi Karla Meistera, tak předkládá fotografické, faktografické, myšlenkové a názorové portréty zajímavých osobností, jejichž četba se pro Vás jistě stane nevšedním a milým zážitkem. Publikace: Křeslo pro Fausta 2006 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.