Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Galén Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší

Próza - beletrie

Galén Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší. Po úspěchu předchozího vydání vychází druhý svazek knížky Křeslo pro Fausta. Zatímco první titul Křeslo pro Fausta 2000-2002 obsahoval rozhovory, které se uskutečnily během tří let, toto vydání bylo naplněno za rok. Rozhovory s významnými osobnostmi různých oborů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8104

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 112 Kč

Publikace: Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší. Po úspěchu předchozího vydání vychází druhý svazek knížky Křeslo pro Fausta. Zatímco první titul Křeslo pro Fausta 2000-2002 obsahoval rozhovory, které se uskutečnily během tří let, toto vydání bylo naplněno za rok. Rozhovory s významnými osobnostmi různých oborů naší medicíny, kteří usedají do křesla pro Fausta, se staly pravidelnou součástí života pražské 1. lékařské fakulty UK. Tento svazek přináší fotografické, faktografické a myšlenkové i názorové portréty » ... a dál?

Produkt Galén Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší

Galén Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší - parametry

Název produktu: Galén Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší. Po úspěchu předchozího vydání vychází druhý svazek knížky Křeslo pro Fausta. Zatímco první titul Křeslo pro Fausta 2000-2002 obsahoval rozhovory, které se uskutečnily během tří let, toto vydání bylo naplněno za rok. Rozhovory s významnými osobnostmi různých oborů naší medicíny, kteří usedají do křesla pro Fausta, se staly pravidelnou součástí života pražské 1. lékařské fakulty UK. Tento svazek přináší fotografické, faktografické a myšlenkové i názorové portréty dalších 18 předních osobností této fakulty či jejích partnerů, z nichž máme příležitost dozvědět se mnohé nejen o jednotlivých lékařských oborech, v nichž působí, ale i o jejich názorech na věci veřejné a o nich samých. Publikace: Křeslo pro Fausta 2003 - Jaroslav Hořejší.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.