Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Galén Jiří Suchý 80

Próza - beletrie

Galén Jiří Suchý 80

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Jiří Suchý 80 - Fenomén J. Suchý + Vzpomínání + CD Bonus 2011 Dárkový komplet vydaný u příležitosti letošního významného životního jubilea Jiřího Suchého obsahuje dvojici knih - jednak souborné vydání všech Suchého vzpomínkových textů Vzpomínání (528 s.), a dále knižní rozhovory nazvané Fenomén Jiří Suchý (416 s.), ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Galén Jiří Suchý 80 koupíte i tady

Specifikace Galén Jiří Suchý 80

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 559 Kč

Jiří Suchý 80 - Fenomén J. Suchý + Vzpomínání + CD Bonus 2011 Dárkový komplet vydaný u příležitosti letošního významného životního jubilea Jiřího Suchého obsahuje dvojici knih - jednak souborné vydání všech Suchého vzpomínkových textů Vzpomínání (528 s.), a dále knižní rozhovory nazvané Fenomén Jiří Suchý (416 s.), které s Jiřím Suchým vedl Karel Hvížďala v uplynulých dvaceti letech. Součástí kompletu je navíc dárkové CD: Bonus 2011 Jitky Molavcové & Jiřího Suchého, které nebude v běžné distribuci a na kterém » ... a dál?

Produkt Galén Jiří Suchý 80

Galén Jiří Suchý 80 - parametry

Název produktu: Galén Jiří Suchý 80
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 559 Kč
Maximální cena: 741 Kč
Ušetríte až: 182 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Jiří Suchý 80 - Fenomén J. Suchý + Vzpomínání + CD Bonus 2011 Dárkový komplet vydaný u příležitosti letošního významného životního jubilea Jiřího Suchého obsahuje dvojici knih - jednak souborné vydání všech Suchého vzpomínkových textů Vzpomínání (528 s.), a dále knižní rozhovory nazvané Fenomén Jiří Suchý (416 s.), které s Jiřím Suchým vedl Karel Hvížďala v uplynulých dvaceti letech. Součástí kompletu je navíc dárkové CD: Bonus 2011 Jitky Molavcové & Jiřího Suchého, které nebude v běžné distribuci a na kterém posluchač najde slavné a cappella přídavky ze Semaforu. + CD z kategorie Knihy | Odborná literatura | Umění a Architektura | Divadlo, Film | Divadlo od Galén naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha obsahuje dva rozhovory, které Karel Hvížďala s Jiřím Suchým vedli s odstupem dvaceti let: Povídání je z roku 199 a Divadlo stále miluju z roku 21. Je to v Čechách a na Moravě poprvé, co se z autora písňových textů a herce v tingltanglu, jak se s odstupem času ukazuje, stal největší český básník druhé poloviny 2. století. A je to také poprvé, kdy nějaké autorské divadlo vydrželo více než padesát let a kdy jeho zakladatel ještě v osmdesáti vystupuje skoro denně na jevišti. Kniha je v prodeji jako součást kompletu Jiří Suchý 8 spolu s publikací Jiří Suchý - Vzpomínání.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.