Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Galén Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydán...

Knihy naučná literatura

Galén Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydán...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydání - Miroslav Filip Janoušek. Z doslovu Zdeňka Thomy:Pro mnoho lidí je volání hor výzvou, které nedovedou odolat. F. Janoušek má sportovního ducha a hory ho vždy přitahovaly. Svoji cestu do Nepálu plánoval delší čas a intenzívně se na ni ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82543
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydán...

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Publikace: Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydání - Miroslav Filip Janoušek. Z doslovu Zdeňka Thomy:Pro mnoho lidí je volání hor výzvou, které nedovedou odolat. F. Janoušek má sportovního ducha a hory ho vždy přitahovaly. Svoji cestu do Nepálu plánoval delší čas a intenzívně se na ni připravoval. Když už byl batoh téměř sbalený, nečekaně jej zasáhla choroba: srdeční infarkt. Záležitost, která postihne nejen tělo, ale i duši. Pro mnohé už život po něm není jako před ním, mají pocit, že nad » ... a dál?

Produkt Galén Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydán...

Galén Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydán... - parametry

Název produktu: Galén Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydán...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydání - Miroslav Filip Janoušek. Z doslovu Zdeňka Thomy:Pro mnoho lidí je volání hor výzvou, které nedovedou odolat. F. Janoušek má sportovního ducha a hory ho vždy přitahovaly. Svoji cestu do Nepálu plánoval delší čas a intenzívně se na ni připravoval. Když už byl batoh téměř sbalený, nečekaně jej zasáhla choroba: srdeční infarkt. Záležitost, která postihne nejen tělo, ale i duši. Pro mnohé už život po něm není jako před ním, mají pocit, že nad nimi visí Damoklův meč, nejraději by skončili se všemi aktivitami. F. Janoušek je však houževnatý a cílevědomý muž. A také tvrdohlavý. Nerezignoval, a pár měsíců po tom, co ho operovali, odletěl do Nepálu a vydal se na svoji trasu... Publikace: Himálajské deníky aneb po infarktu pod Everest - Druhé vydání - Miroslav Filip Janoušek.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.