Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alen...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alen...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alena Broulíková;Debora Karetová;Miroslav Bulvas;pořadatelé. Publikace představuje písemnou podobu příspěvků přednesených v rámci 12. angiologického sympozia s postgraduální tematikou pořádaného Českou angiologickou společností v červnu 2006 v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8198
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alen...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Publikace: Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alena Broulíková;Debora Karetová;Miroslav Bulvas;pořadatelé. Publikace představuje písemnou podobu příspěvků přednesených v rámci 12. angiologického sympozia s postgraduální tematikou pořádaného Českou angiologickou společností v červnu 2006 v Hejnicích se zaměřením na tři témata patřící k nejčastějším v klinické praxi.Úvodní část se věnuje problematice defektů dolních končetin různé etiologie. Vedle klasických otázek, jako je péče o pacienty s » ... a dál?

Produkt Galén Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alen...

Galén Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alen... - parametry

Název produktu: Galén Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alen...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alena Broulíková;Debora Karetová;Miroslav Bulvas;pořadatelé. Publikace představuje písemnou podobu příspěvků přednesených v rámci 12. angiologického sympozia s postgraduální tematikou pořádaného Českou angiologickou společností v červnu 2006 v Hejnicích se zaměřením na tři témata patřící k nejčastějším v klinické praxi.Úvodní část se věnuje problematice defektů dolních končetin různé etiologie. Vedle klasických otázek, jako je péče o pacienty s diabetickou nohou nebo s ulkusy žilního původu, jsou zmíněna nová témata, týkající se pacientů s myeloproliferativním onemocněním nebo intervenční léčby pokročilé ischémie s použitím subintimální rekanalizace. Dalším tématem jsou aktuální otázky v péči o pacienty s chronickými žilními onemocněními - připojen je souhrn současných názorů na možnosti hlavních léčebných přístupů. Třetí část obsahuje sdělení týkající se onemocnění aorty a jejích větví se zaměřením na možnosti jejich chirurgické a endovaskulární léčby. Hlavní témata doplňuje přehledný referát věnovaný lázeňské léčbě a rehabilitaci u pacientů s cévními onemocněními. Publikace: Angiologie 2007 - Trendy soudobé angiologie. Svazek 2 - Alena Broulíková;Debora Karetová;Miroslav Bulvas;pořadatelé.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.