Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran

Učebnice/Odborná literatura

Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran. Již třetí svazek sborníku, který usiluje o podporu odborného růstu mladé generace psychiatrů, představuje soubor 4 seminárních prací předložených ke specializační atestaci z psychiatrie II. stupně v roce 2004:Creutzfeldtova-Jakobova nemoc ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8104

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 75 Kč

Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran. Již třetí svazek sborníku, který usiluje o podporu odborného růstu mladé generace psychiatrů, představuje soubor 4 seminárních prací předložených ke specializační atestaci z psychiatrie II. stupně v roce 2004:Creutzfeldtova-Jakobova nemoc (Daniel Kotek)Psychogenní a exogenní faktory ovlivňující vznik a komplikující průběh a léčbu depresivních potíží (Lucie Provazníková)Udržovací elektrokonvulzivní terapie v psychiatrii » ... a dál?

Produkt Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran

Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran - parametry

Název produktu: Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 75 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran. Již třetí svazek sborníku, který usiluje o podporu odborného růstu mladé generace psychiatrů, představuje soubor 4 seminárních prací předložených ke specializační atestaci z psychiatrie II. stupně v roce 2004:Creutzfeldtova-Jakobova nemoc (Daniel Kotek)Psychogenní a exogenní faktory ovlivňující vznik a komplikující průběh a léčbu depresivních potíží (Lucie Provazníková)Udržovací elektrokonvulzivní terapie v psychiatrii (Klára Semerádová)Somatopsychická komorbidita - hypertenze, diabetes mellitus a duševní poruchy (Jana Zmeková) Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 3/2005 - Jiří Beran.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.