Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima

Noty a zpěvníky

G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima

Hodnocení: 10x
  • 4

Naše první škola, obsahující tabulatury s řadou cvičení a sól na steel-kytaru a dobro. Všechna cvičení jsou nahrána na přiloženém CD. Ladění, jak rozumět tabulatuře, pravá ruka, levá ruka -práce s želízkem, stupnice, akordy, sóla, střídavý palec, 6 country skladeb. Autorem je Petr Klouda. DOBRO: historie, ladění, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima koupíte i tady

Specifikace G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 289 Kč

Naše první škola, obsahující tabulatury s řadou cvičení a sól na steel-kytaru a dobro. Ladění, jak rozumět tabulatuře, pravá ruka, levá ruka -práce s želízkem, stupnice, akordy, sóla, střídavý palec, 6 country skladeb. Autorem je Petr Klouda. DOBRO: historie, ladění, akordy a stupnice, cvičení, sóla. Autorem je Jiří Zima. Všechny ukázky jsou i na CD. Noty, tabulatura, fotky, 69 stran. ... a dál?

Produkt G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima

G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima - parametry

Název produktu: G + W Škola hry na steel-kytaru a dobro - Petr Klouda, Jiří Zima
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 481 Kč
Ušetríte až: 192 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Naše první škola, obsahující tabulatury s řadou cvičení a sól na steel-kytaru a dobro. Všechna cvičení jsou nahrána na přiloženém CD. Ladění, jak rozumět tabulatuře, pravá ruka, levá ruka -práce s želízkem, stupnice, akordy, sóla, střídavý palec, 6 country skladeb. Autorem je Petr Klouda. DOBRO: historie, ladění, akordy a stupnice, cvičení, sóla. Autorem je Jiří Zima. Všechny ukázky jsou i na CD. Noty, tabulatura, fotky Autor knihy Petr Klouda, Jiří Zima, Vydavatelstvo G+W, , noty gitara Kniha,2001


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.