Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fukanová Jaroslava: Český jazyk 2 nově-ps.pro 2.r.1.díl

Učebnice/Odborná literatura

Fukanová Jaroslava: Český jazyk 2 nově-ps.pro 2.r.1.díl

Hodnocení: 1x
  • 4

NOVÁ ŘADA PRO POTŘEBY ŠVP. Odpovídá látce v učebnici Český jazyk 2. Začátek učiva je uveden krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás. Mezipředmětové vztahy s učebnicemi jiných předmětů (Prvouka, Čítanka) i vědomostní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fukanová Jaroslava: Český jazyk 2 nově-ps.pro 2.r.1.díl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 48 Kč

Pro tvořivý styl výuky, mezipředmětové vztahy a zapojení žáků do výuky ... a dál?

Produkt Fukanová Jaroslava: Český jazyk 2 nově-ps.pro 2.r.1.díl

Fukanová Jaroslava: Český jazyk 2 nově-ps.pro 2.r.1.díl - parametry

Název produktu: Fukanová Jaroslava: Český jazyk 2 nově-ps.pro 2.r.1.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 48 Kč
Maximální cena: 56 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

NOVÁ ŘADA PRO POTŘEBY ŠVP.

Odpovídá látce v učebnici Český jazyk 2.

Začátek učiva je uveden krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás.

Mezipředmětové vztahy s učebnicemi jiných předmětů (Prvouka, Čítanka) i vědomostní otázky.

Dále obsahuje cvičení na pozornost, paměť koncentraci, sluchové a zrakové vnímání, pohybová cvičení.

Procvičení učiva českého jazyka je v obou sešitech uvedeno krátkou pohádkou nebo příběhem ze života kolem nás.

Jsou zde témata společná jednotlivým předmětům (témata z prvouky, texty korespondující s Čítankou 2).

Zařazena jsou cvičení na pozornost, paměť, koncentraci, sluchové a zrakové vnímání, okulomotorické pohyby, prostorovou a pravo-levou orientaci, pohybová cvičení.

Pracovní sešity jsou vytvořeny v souladu s RVP ZV. Usnadňují tvořivý styl výuky a zapojení žáků do výuky. Žáci jsou činnostní formou výuky motivováni k dosažení potřebných znalostí. Učivo českého jazyka je propojeno zejména s prvoukou, ale i s ostatními předměty. Zařazena byla i cvičení zaměřená na zrakového a sluchového vnímání, pravolevé a prostorové orientace. V pracovním sešitu jsou uvedeny klíče ke cvičením. Součástí jsou i tři přílohy, které si mohou žáci vystřihnout.

Recenze učebnice:

Duhová řada je mezipředmětovou řadou z nakladatelství NOVÁ ŠKOLA, která vznikla pro potřeby výuky podle rámcového vzdělávacího plánu pro základní vzdělávání (RVP ZV). Řada je koncipována jako soubor učebnic a pracovních sešitů pro jednotlivé vyučovací předměty, například soubor Já a můj svět, soubor Kouzelná angličtina a soubor Český jazyk nově, jehož součástí je i Pracovní sešit pro 2. ročník rozdělený na dva samostatné díly.

Pracovní sešit podporuje tvořivý styl výuky, mezipředmětové vztahy (zejména s prvoukou, viz soubor Já a můj svět), aktivní zapojení žáků do výuky a jejich motivaci k dosažení potřebných znalostí a dovedností. Druhý díl pracovního sešitu se člení na devět kapitol a obsahuje opakování učiva z prvního ročníku, které se týká učiva o větě, slovu a opisu. Následuje kapitola o větách, procvičení abecedy a abecedního řazení slov, tři kapitoly věnované základům větné skladby a tři kapitoly určené k procvičování pravopisu krátkých a dlouhých samohlásek měkkého a tvrdého y po tvrdých a měkkých souhláskách a samostatná (nečíslovaná) kapitola k opakování probraného učiva.

Pracovní sešit je černobílý s ilustracemi Mgr. Jaroslavy Fukanové určenými k dokreslování a vymalovávání. Nadpisy a důležité části textu jsou zvýrazněny žlutou barvou a jednotlivé kapitoly jsou odlišeny obrázkovými bordurami na okrajích stránek. Jednotlivé úkoly počítají s dostatečným prostorem pro vepisování správného řešení, druhy úkolů se vhodně a účelně střídají.

Klíč k vybraným cvičením je umístěn v protilehlé části praco


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.