Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště

Knihy

Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je rozdělena do dvou částí. V první, teoretické části je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Po výčtu požadovaných znalostí či dovedností je vždy uvedeno několik typových příkladů, které jsou ukazatelem požadované hloubky osvojení. U těchto ilustrativních příkladů záměrně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště koupíte i tady

Specifikace Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 92 Kč

ks tisk stránky zpět E. Fuchs - H. Binterová - A. Fridrichová - V. Miklasová Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště Cena: 88 Kč Vazba: V2 Počet s ... a dál?

Produkt Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště

Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště - parametry

Název produktu: Fuchs Eduard: Standardy a testové úlohy z matematiky pro střední odborná učiliště
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 146 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je rozdělena do dvou částí. V první, teoretické části je uveden přehled požadovaných znalostí a dovedností. Po výčtu požadovaných znalostí či dovedností je vždy uvedeno několik typových příkladů, které jsou ukazatelem požadované hloubky osvojení. U těchto ilustrativních příkladů záměrně nejsou uvedeny výsledky.

Ve druhé části je uveden poměrně obsáhlý soubor příkladů, které lze využít při sestavování srovnávacích a výstupních testů k jednotlivým tematickým celkům. Příklady jsou rozčleněny podle náročnosti do kategorií A, B, C od nejjednodušších po nejobtížnější, přičemž je hodnocení náročnosti uvedeno samostatně pro 3 typy SOU (dvouleté studijní obory, tříleté studijní obory s dotací cca 6 hodin týdně, tříleté studijní obory s dotací cca 8 hodin týdně).

Ve druhé části jsou uvedena řešení jednotlivých úloh.

Publikace je vhodnou pomůckou při tvorbě ŠVP.

OBSAH:

Předmluva Teoretická část I. Číselné obory II. Výrazy III. Rovnice, nerovnice a jejich soustavy IV. Funkce V. Planimetrie VI. Stereometrie VII. Statistika a pravděpodobnost Příkladová část I. Číselné obory II. Výrazy III. Rovnice, nerovnice a jejich soustavy IV. Funkce V. Planimetrie VI. Stereometrie VII. Statistika a pravděpodobnost


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.