Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji

Knihy naučná literatura

Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Detoxikace léčivými oleji je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje historii a současnost několika technik v prevenci a léčbě.Kniha Detoxikace léčivými oleji je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji koupíte i tady

Specifikace Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 160 Kč

Oleje se využívají k vnitřnímu i zevnímu léčení, prevenci a detoxikaci organismu po tisíciletí. Denní režim v tomto pojetí zahrnuje výplach úst, olejové masáže, očistu nosu a střev pro odstranění toxinů a celkové posílení těla i mysli. Tato kniha je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje historii a současnost několika ájurvédských technik, zejména domácí olejové masáže a metod nasja a bastí. Podrobně přibližuje provádění a účinky olejového výplachu úst, » ... a dál?

Produkt Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji

Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji - parametry

Název produktu: Frej David, Kuchař Jiří: Detoxikace léčivými oleji
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Detoxikace léčivými oleji je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje historii a současnost několika technik v prevenci a léčbě.Kniha Detoxikace léčivými oleji je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje historii a současnost několika technik v prevenci a léčbě. Popis Oleje se využívají k vnitřnímu i zevnímu léčení, prevenci a detoxikaci organismu po tisíciletí. Denní režim v tomto pojetí zahrnuje výplach úst, olejové masáže, očistu nosu a střev pro odstranění toxinů a celkové posílení těla i mysli. Tato kniha je praktickým průvodcem po světě léčivých olejů a metodách, při nichž se používají. Popisuje historii a současnost několika ájurvédských technik, zejména domácí olejové masáže a metod nasja a bastí. Podrobně přibližuje provádění a účinky olejového výplachu úst, nenáročného, a přitom velice účinného způsobu, jak pomoci organismu odstranit z těla toxické látky a metabolity. Vedle těchto metod a postupů zde najdete důležité informace o jedenadvaceti základních léčivých olejích, které při tomto druhu detoxikace můžete uplatnit. MUDr. David Frej - po ukončení studia lékařské fakulty v Praze pracoval několik let jako internista. Přírodní medicínu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku (USA), v Rakousku a indické Puně. Ve své praxi spojil západní a východní medicínu, zabývá se léčbou nemocí, obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Ve svém centru se věnuje konzultacím, ozdravným pobytům a seminářům. Pravidelně publikuje v časopisu REGENERACE. Jiří Kuchař - působí jako nezávislý publicista. Úryvek z úvodu: Léčivé účinky olejů na tělo jsou ovšem právem spojovány především s ájurvédskou medicínou a s obdobím 1. tisíciletí př. n. l. Oleje, zejména sezamový, se používaly preventivně, ale také při léčbě nemocí. Olejové terapie se prováděly v rámci denního režimu, kdy se olej natíral na celé tělo, hlavu, do uší, do nosu, na záda, chodidla nebo specifické akupresurní body. Zvláštností ájurvédských masáží přitom bylo používání teplých olejů. Kromě nich znali indičtí lékaři dvě pozoruhodné metody olejového výplachu úst a další účinné postupy k očistě střev. Tato kniha se zabývá detoxikačními metodami masáží a výplachů s použitím různých druhů olejů. Pouze ve speciálních případech se zabýváme éterickými esenciálními oleji. Kuchyňskému použití a vnitřní aplikaci věnujeme samostatnou knihu. Detoxikace pomocí léčivých olejů má dlouhou tradici a přináší skutečně mimořádné výsledky, zejména při dlouhodobém a pravidelném provádění. Přejeme vám mnoho úspěchů, nové radostné poznání a plnější a zdravější život s léčivými oleji. Počet stran: 140 Rozměry: 135 x 215 mm Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy od MUDr. Davida Freje. Další informace o knize Detoxikace léčivými oleji naleznete v článku Detoxikace léčivými oleji - do


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.