Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1

Učebnice/Odborná literatura

FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Raduga 1 Jazykové a komunikativní hry. Základním cílem publikace je aktivizovat přístup žáků a studentů k vlastnímu učení a zároveň pomoci učiteli při aplikaci interaktivity a komunikativního přístupu k výuce jazyka. Některé z her však slouží i k upevňování gramatických znalostí a dovedností. Pro každou z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1 koupíte i tady

Specifikace FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Publikace: Raduga 1 Jazykové a komunikativní hry. Základním cílem publikace je aktivizovat přístup žáků a studentů k vlastnímu učení a zároveň pomoci učiteli při aplikaci interaktivity a komunikativního přístupu k výuce jazyka. Některé z her však slouží i k upevňování gramatických znalostí a dovedností. Pro každou z lekcí jsou vždy připraveny i doplňkové hry, vyžadující použití slovníku. Výběr her je proveden tak, aby bylo možné zvolit různé z nich podle převažujícího typu inteligence dětí (jazyková, hudební, » ... a dál?

Produkt FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1

FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1 - parametry

Název produktu: FRAUS Raduga jazykové a komunikativní hry 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Raduga 1 Jazykové a komunikativní hry. Základním cílem publikace je aktivizovat přístup žáků a studentů k

vlastnímu učení a zároveň pomoci učiteli při aplikaci interaktivity

a komunikativního přístupu k výuce jazyka. Některé z her však

slouží i k upevňování gramatických znalostí a dovedností. Pro

každou z lekcí jsou vždy připraveny i doplňkové hry, vyžadující

použití slovníku. Výběr her je proveden tak, aby bylo možné zvolit

různé z nich podle převažujícího typu inteligence dětí (jazyková,

hudební, matematicko-logická, prostorová, kinestetická,

interpersonální). Jednotlivé doplňkové publikace jsou obsahově i

formálně přizpůsobeny k užití s příslušnými učebnicemi řady Raduga. Publikace: Raduga 1 Jazykové a komunikativní hry. ISBN: 80-7238-218-7EAN: 9788072382187 Základním cílem publikace je aktivizovat přístup žáků a studentů k vlastnímu učení a zároveň pomoci učiteli při aplikaci interaktivity a komunikativního přístupu k výuce jazyka. Některé z her však slouží i k upevňování gramatických znalostí a dovedností. Pro každou z lekcí jsou vždy připraveny i doplňkové hry, vyžadující použití slovníku. Výběr her je proveden tak, aby bylo možné zvolit různé z nich podle převažujícího typu inteligence dětí (jazyková, hudební, Třídílná učebnicová řada určená pro výuku na středních školách. Základem každého dílu je učebnice, na kterou navazuje pracovní sešit a audiokazeta. První díl učebnice zahrnuje 10, druhý 8 a třetí 5 komunikativně zaměřených lekcí, rozlišujících základní, doplňující a rozšiřující materiál. Každá lekce obsahuje řadu úloh a cvičení ve spojení s reáliemi, přehledy mluvnického učiva a zajímavosti. V závěru učebnice je slovník základní i rozšiřující slovní zásoby. Metodická příručka charakterizuje ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.