Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS einFach gut 2 CD

Knihy

FRAUS einFach gut 2 CD

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Doplňkové nahrávky k učebnici.. Tato nová třídílná učebnice němčiny je určena pro výuku německého jazyka na středních odborných učilištích, středních odborných školách, obchodních akademiích a gymnáziích s odborným zaměřením. Autory jsou učitelé, kteří dobře znají učební návyky, zájmy, očekávání, ale také problémy ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? FRAUS einFach gut 2 CD koupíte i tady

Specifikace FRAUS einFach gut 2 CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 100 Kč

Publikace: einFach gut 2 CD /1ks/. Publikace: einFach gut 2 CD /1ks/. ... a dál?

Produkt FRAUS einFach gut 2 CD

FRAUS einFach gut 2 CD - parametry

Název produktu: FRAUS einFach gut 2 CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Doplňkové nahrávky k učebnici.. Tato nová třídílná učebnice němčiny je určena pro výuku německého jazyka na středních odborných učilištích, středních odborných školách, obchodních akademiích a gymnáziích s odborným zaměřením. Autory jsou učitelé, kteří dobře znají učební návyky, zájmy, očekávání, ale také problémy žáků odborných škol. Kromě všeobecných jazykových znalostí jsou od začátku zohledňovány potřeby mládeže a specifičnost jazykových situací v odborné výuce. Tento soubor připraví žáky k certifikátu ZD nebo k připravované maturitní zkoušce nižší úrovně – B1 podle stupnice Evropského jazykového portfolia. Cíle: získání všeobecných i profesních jazykových vědomostí příprava na budoucí situace v povolání zvládnutí základních gramatických struktur porozumění slyšenému a čtenému textu Pro jednodušší orientaci je v učebnici použita čeština: dvojjazyčné pokyny ke cvičením komentář ke gramatickým pravidlům tipy, jak se učit závěrečný slovník Publikace: einFach gut 2 CD /1ks/. Publikace: einFach gut 2 CD /1ks/. Je součástí souboru: - einFach gut 2 UČ /CZ+SK/


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.