Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Člověk a příroda - Jak využívat integrované učební texty

Knihy

FRAUS Člověk a příroda - Jak využívat integrované učební texty

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Charakteristika řady Tato nová řada publikací je určena pro odbornou výuku především přírodovědných, ale částečně i společenskovědních předmětů na II. stupni základních škol a ve víceletých gymnáziích. Témata jsou zpracována tak, že umožňují ucelený pohled na danou problematiku. Naleznete zde návody na pokusy, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Člověk a příroda - Jak využívat integrované učební texty

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 46 Kč

Učebnice obsahuje tyto kapitoly:

  • Integrování vyučovacích předmětů a Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání
  • Pojetí integrovaných učebních textů
  • Příklady didaktického postupu
  • Analýza využívání integrovaných učebních textů vzhledem k současným kurikulárním dokumentům (RVP ZV)

 

... a dál?

Produkt FRAUS Člověk a příroda - Jak využívat integrované učební texty

FRAUS Člověk a příroda - Jak využívat integrované učební texty - parametry

Název produktu: FRAUS Člověk a příroda - Jak využívat integrované učební texty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 46 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Charakteristika řady Tato nová řada publikací je určena pro odbornou výuku především přírodovědných, ale částečně i společenskovědních předmětů na II. stupni základních škol a ve víceletých gymnáziích. Témata jsou zpracována tak, že umožňují ucelený pohled na danou problematiku. Naleznete zde návody na pokusy, pozorování a aplikace v oborech, jako jsou přírodopis, zeměpis, chemie, fyzika, ekologie, astronomie, historie, psychologie atd. Publikace lze velmi dobře využívat zejména při skupinové práci žáků, např. při projektovém vyučování. Koncepce a forma Tematické sešity jsou členěny do jednotlivých ucelených kapitol, se kterými lze pracovat v různém pořadí nezávisle na sobě. Kapitoly jsou uspořádány tak, že na úvodní pokusy a pozorování navazuje soubor otázek a úkolů prověřujících pochopení problematiky. Komplexní pohled na zkoumané téma je zpracován ve druhé části kapitoly. Kombinace textu, ilustrací, fotografií, tabulek a grafů umožňuje snadnou orientaci, je přehledná a současně motivující. Nově vydaná příručka doplňující řadu těchto publikací didakticky analyzuje možnosti využívání celistvého pohledu na přírodovědná i společenskovědní témata. Současně může pomoci při plánování výuky podle RVP a při využívání projektového vyučování či skupinové práce v základní škole a na gymnáziu. Integrování vyučovacích předmětů Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání Pojetí integrovaných učebních textů Příklady didaktického postupu Anylýza využívání integrovaných učebních textů vzhledem k současným kurikulárním dokumentům (RVP ZV) Integrování vyučovacích předmětů Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání Pojetí integrovaných učebních textů Příklady didaktického postupu Anylýza využívání integrovaných učebních textů vzhledem k současným kurikulárním dokumentům (RVP ZV) Učebnice obsahuje tyto kapitoly: Integrování vyučovacích předmětů a Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání Pojetí integrovaných učebních textů Příklady didaktického postupu Analýza využívání integrovaných učebních textů vzhledem k současným kurikulárním dokumentům (RVP ZV)   Publikace: Člověk a příroda - Jak využívat integrované učebniceební texty - Podroužek Ladislav. Publikace: Člověk a příroda - Jak využívat integrované učebniceební texty - Podroužek Ladislav.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.