Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál

Knihy

František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Musím jít dál - 4 404 286 kroků P. Františka Lízny za svatým Jakubem - František Lízna. Kniha je autentickým souhrnem deníkových záznamů známého českého jezuity, který se věnuje zejména péči o lidi na okraji společnosti (vězňové, Romové, bezdomovci). Teologicko-filozofickými rozbory nezatížený text ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál koupíte i tady

Specifikace František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 132 Kč

Kniha je autentickým souhrnem deníkových záznamů známého českého jezuity, který se věnuje zejména péči o lidi na okraji společnosti (vězňové, Romové, bezdomovci). Teologicko-filozofickými rozbory neza ... a dál?

Produkt František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál

František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál - parametry

Název produktu: František Lízna, Zdenka Krejčová: Musím jít dál
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 132 Kč
Maximální cena: 188 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Musím jít dál - 4 404 286 kroků P. Františka Lízny za svatým Jakubem - František Lízna. Kniha je autentickým souhrnem deníkových záznamů známého českého jezuity, který se věnuje zejména péči o lidi na okraji společnosti (vězňové, Romové, bezdomovci). Teologicko-filozofickými rozbory nezatížený text vypovídá nejen o pouti, kterou 62letý František Lízna absolvoval v dubnu – srpnu 2004, ale hlavně o jeho vidění světa. V knize nechybějí situace, v nichž se tento kněz při zápasu sama se sebou dostává do situace těch, o které se většinu svého života staral a na které formou "modlitebního losování" nezapomíná ani při této cestě. Prostý neliterární styl autora, s kterým koresponduje i výtvarný doprovod knihy, umožňuje snadnou orientaci v textu i člověku, který se nepohybuje v církevním prostředí. (Deník je doplněn řadou cenných dokumentů - fotografií, kopií původního deníku, poutnickou knížkou, dopisem Václavu Havlovi, pozdravem od současného prezidenta Václava Klause). Ukázky textu vycházely v časopise Akord. Publikace: Musím jít dál - 4 404 286 kroků P. Františka Lízny za svatým Jakubem - František Lízna.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.