Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Kučera: Insolvenční zákon

Učebnice/Odborná literatura

František Kučera: Insolvenční zákon

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Insolvenční zákon s judikaturou a souvisejícími předpisy. Publikace přináší aktuální znění insolvenčního zákona doplněné o výběr aktuálních a významných soudních rozhodnutí, která informují o tom, jak jsou jednotlivá ustanovení zákona reflektována v soudní praxi. I přes relativně krátkou dobu účinnosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Kučera: Insolvenční zákon

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 260 Kč

Publikace přináší aktuální znění insolvenčního zákona doplněné o výběr aktuálních a významných soudních rozhodnutí, která informují o tom, jak jsou jednotlivá ustanovení zákona reflektována v soudní p ... a dál?

Produkt František Kučera: Insolvenční zákon

František Kučera: Insolvenční zákon - parametry

Název produktu: František Kučera: Insolvenční zákon
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 260 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Insolvenční zákon s judikaturou a souvisejícími předpisy. Publikace přináší aktuální znění insolvenčního zákona doplněné o výběr aktuálních a významných soudních rozhodnutí, která informují o tom, jak jsou jednotlivá ustanovení zákona reflektována v soudní praxi. I přes relativně krátkou dobu účinnosti insolvenčního zákona měly soudy již dostatek příležitostí vyjádřit se ve svých rozhodnutí k řadě výkladových otázek při výkladu právního předpisu. Spojením textu zákona a nejvýznamnějších rozhodnutí v přehledné podobě nabízí ediční řada Zákony s judikaturou svým čtenářům rychlé a spolehlivé informace. Snadnou orientaci v textu zákona i judikatuře uvítá zejména právní praxe, pro níž se kniha jistě stane neocenitelnou příručkou. Publikace: Insolvenční zákon s judikaturou a souvisejícími předpisy. Publikace: Insolvenční zákon s judikaturou - Lukáš Pachl. Komplexní soubor judikatury řazený ve vzájemné provázanosti se samotným textem insolvenčního zákona, jehož výsledkem je snadný a přehledný přístup k aktuální judikatuře v kontextu jednotlivých ustanovení insolvenčního zákona.Publikace je určena všem, kteří se s problematikou insolvence setkávají - insolvenčním správcům, soudcům, věřitelům, a v neposlední řadě i dlužníkům samotným nebo osobám dlužníkovi blízkým. Publikace: Insolvenční zákon s judikaturou - Lukáš Pachl. Insolvenční zákon EZJ9 - Zákony s judikaturou - Edice: Beckova edice zákonů s judikaturou - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Omývate František KučeraZákony s judikaturouC.H.BECK 2009, edice Beckova edice zákonů s judikaturouKniha, čeština, 320 stran Autor knihy František Kučera, Vydavatelstvo C.H.BECK,Zákony s judikaturou


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.