Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen František Kožík: Blázny živí Bůh

Próza - beletrie

František Kožík: Blázny živí Bůh

Hodnocení: 1x
  • 4

Výpravný středověký román. Tlupa komediantů je vyhoštěna na okraj společnosti. Nezáludnost jejich veselých výstupů kontrastuje s ďábelskou hrou, do níž komedianty zatáhne pletichářský jezuita s podlým šlechticem a kvůli které má krásná Sabina z jejich družiny skončit v ohni kacířů, zažehnutém svatou inkvizicí. Všemi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Blázny živí Bůh
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Kožík: Blázny živí Bůh

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 212 Kč

Temný středověk - tlupa komediantů se stala obětí pletichářské a kruté hry obávaného jezuity a podlého šlechtice. Oba muži zneužili krásu vnadné Sabiny, označili ji za kacířku a čarodějnici. Nešťastnice má své hříchy ze sebe očistit v ohni, zažehnutém svatou inkvizicí. Jak mají ostatní potulní herci zachránit krásnou ženu ze spárů nelítostného zla. Umí jen hrát divadlo… Novela skvělého vypravěče nás zavede do doby krutých procesů s kacíři a ukáže nám hrůznost doby i sílu lásky, přátelství a » ... a dál?

Produkt František Kožík: Blázny živí Bůh

František Kožík: Blázny živí Bůh - parametry

Název produktu: František Kožík: Blázny živí Bůh
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 214 Kč
Ušetríte až: 2 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výpravný středověký román. Tlupa komediantů je vyhoštěna na okraj společnosti. Nezáludnost jejich veselých výstupů kontrastuje s ďábelskou hrou, do níž komedianty zatáhne pletichářský jezuita s podlým šlechticem a kvůli které má krásná Sabina z jejich družiny skončit v ohni kacířů, zažehnutém svatou inkvizicí. Všemi přezíraní lidští vyděděnci, bezmocní ve své snaze Sabinu zachránit, si začínají uvědomovat, že komedie může lidem poskytnout víc než jen bezduché obveselení. Dorůstají v herce, jejichž úsilí zjevit utajovanou pravdu přesvědčuje diváky a boří hranice mezi jevištěm a hledištěm. (váz., 260 str., 13x19 cm) Publikace: Blázny živí Bůh - František Kožík. Temný středověk - tlupa komediantů se stala obětí pletichářské a

kruté hry obávaného jezuity a podlého šlechtice. Oba muži zneužili

krásu vnadné Sabiny, označili ji za kacířku a čarodějnici.

Nešťastnice má své hříchy ze sebe očistit v ohni, zažehnutém svatou

inkvizicí. Jak mají ostatní potulní herci zachránit krásnou ženu ze

spárů nelítostného zla. Umí jen hrát divadlo… Novela skvělého

vypravěče nás zavede do doby krutých procesů s kacíři a ukáže nám

hrůznost doby i sílu lásky, přátelství a nenávisti. Publikace: Blázny živí Bůh - František Kožík. František KožíkXYZ 2010Kniha, čeština, 312 stran


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.