Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků

Knihy

František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků

Hodnocení: 1x
  • 4

Etymologický slovník slovanských jazyků – Slova gramatická a zájmena - František Kopečný. Dvousvazkový Etymologický slovník slovanských jazyků Františka Kopečného a kol. vykládá etymologii slovanských slov gramatických, která přes svůj častý výskyt a používání patří k těm, jejichž původ a význam bývá nejasný a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Etymologický slovník sl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků koupíte i tady

Specifikace František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 296 Kč

Dvousvazkový Etymologický slovník slovanských jazyků Františka Kopečného a kol. vykládá etymologii slovanských slov gramatických, která přes svůj častý výskyt a používání patří k těm, jejichž původ a význam bývá nejasný a nesnadno vyložitelný. ... a dál?

Produkt František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků

František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků - parametry

Název produktu: František Kopečný: Etymologický slovník slovanských jazyků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 296 Kč
Maximální cena: 405 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Etymologický slovník slovanských jazyků – Slova gramatická a zájmena - František Kopečný. Dvousvazkový Etymologický slovník slovanských jazyků Františka Kopečného a kol. vykládá etymologii slovanských slov gramatických, která přes svůj častý výskyt a používání patří k těm, jejichž původ a význam bývá nejasný a nesnadno vyložitelný. V prvním svazku jsou zpracovány slovanské předložky a koncové partikule, ve svazku druhém primární a sekundární spojky a částice, zájmena a zájmenná adverbia. Hlavním cílem autor ů je detailně analyzovat a popsat tuto část slovanského lexika v rovině lexikografické a gramatické, v slovníkových heslech uvádějí významy a přehled vazeb gramatických slov. Popis doplňují historickým výkladem o vzniku jednotlivých syntaktických funkcí. V etymologickém výkladu autoři vycházejí z nosné etymologie, ale registrují také jiné etymologické výklady. Materiál slovníku tvoří gramatická slova ze všech slovanských jazyků a jejich dialektů. Poprvé slovník vyšel v nakladatelství Academia v roce 1973 a v roce 1980 jeho druhý svazek. Reprint obou dílů slovníku z roku 2010 v nakladatelství Šimon Ryšavý přináší drobné změny v uspořádání slovníku a několik oprav; oba svazky jsou nově doplněny obsahem. Etymologický slovník slovanských jazyků – Slova gramatická a zájmena - František Kopečný od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz , Druh sortimentu : Kniha, Etymologický slovník slovanských jazyků, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.