Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen František Komurka: O židech

Knihy osobnosti a fakta

František Komurka: O židech

Hodnocení: 1x
  • 4

Co řekli naši velikáni o Židech František Komurka: Co řekli naši velikáni o Židech Doufal jsem, že letos bude něco skutečně svátečního, např. trochu tak zabíjení Židů. Bylo by to hezké: o židovských svátcích zabíjeli by oni křesťanské děti, a o svých svátcích zabíjeli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87515
skladem

Jaké má kniha
Co řekli naši velikáni ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Komurka: O židech

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 87 Kč

Co řekli naši velikáni o Židech František Komurka: Co řekli naši velikáni o Židech Doufal jsem, že letos bude něco skutečně svátečního, např. trochu tak zabíjení Židů. Bylo by to hezké: o židovských svátcích zabíjeli by oni křesťanské děti, a o svých svátcích zabíjeli bychom zase my židovské děti, ale také dorostlé, protože křesťanská láska je větší. - Jan Neruda Kde vládnou Židé, tam národ hyne, je to znamením konce jako vši. - » ... a dál?

Produkt František Komurka: O židech

František Komurka: O židech - parametry

Název produktu: František Komurka: O židech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co řekli naši velikáni o Židech František Komurka: Co řekli naši velikáni o Židech Doufal jsem, že letos bude něco skutečně svátečního, např. trochu tak zabíjení Židů. Bylo by to hezké: o židovských svátcích zabíjeli by oni křesťanské děti, a o svých svátcích zabíjeli bychom zase my židovské děti, ale také dorostlé, protože křesťanská láska je větší. - Jan Neruda Kde vládnou Židé, tam národ hyne, je to znamením konce jako vši. - Otokar Březina Žid o sobě praví: Nehleďte na můj chudobný krámek – jinde probírá se má ruka miliony. Držím otěže, jimiž ovládati lze tento svět: dvě ty otěže jsou: zlato a důvtip. Jsem svrchovaným pánem v říši peněz, na zlatých nitkách mých visí mnozí národové a mocní tohoto světa jako loutky, jimiž hráti mohu po své chuti na jevišti dějin; tisíce obratných per dělají pro mne veřejné mínění… - Svatopluk Čech Židé, když dosáhli svobody, neměli na mysli nic jiného, než jak by se obohatili a všemožně potlačovali náš český národ. - Karolina Světlá


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.