Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen František Janatka: Rizika v komerční praxi

Knihy naučná literatura

František Janatka: Rizika v komerční praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rizika v komerční praxi - Janatka František;Kolektiv. Problematika rizik v komerční praxi je známa všem podnikatelům. Zvyšování komerčních rizik v posledních letech nesporně ovlivňuje globalizace světového obchodu, rostoucí objem zahraničního obchodu a služeb i cyklický vývoj ekonomik. Tematické zaměření ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Janatka: Rizika v komerční praxi koupíte i tady

Specifikace František Janatka: Rizika v komerční praxi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Problematika rizik v komerční praxi je známa všem podnikatelům. Zvyšování komerčních rizik v posledních letech nesporně ovlivňuje globalizace světového obchodu, rostoucí objem zahraničního obchodu a s ... a dál?

Produkt František Janatka: Rizika v komerční praxi

František Janatka: Rizika v komerční praxi - parametry

Název produktu: František Janatka: Rizika v komerční praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 361 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rizika v komerční praxi - Janatka František;Kolektiv. Problematika rizik v komerční praxi je známa všem podnikatelům. Zvyšování komerčních rizik v posledních letech nesporně ovlivňuje globalizace světového obchodu, rostoucí objem zahraničního obchodu a služeb i cyklický vývoj ekonomik. Tematické zaměření publikace je velmi aktuální. Bez ohledu na to, zda se jedná o komerční praxi v mezinárodním, vnitrounijním nebo vnitřním obchodu.Autoři zvolili jako hlavní cíl a zaměření publikace upozorňovat podnikatelskou veřejnost na rizikové faktory a doporučit taková opatření, která by v praxi snížila rizika na přijatelné minimum. Přitom platí, že pokud podnikatel není ochoten podstoupit přiměřená rizika anebo se jim přímo vyhýbá, nevede to obvykle k lepším hospodářským výsledkům, ale k nevyužívání příležitostí.Publikace je rozdělena do 10 kapitol a logicky vychází z toho, jak mohou jednotlivé typy rizik způsobit hospodářské škody a jak lze rizikům a škodám předcházet. Pro praktické použití jsou na závěr každé kapitoly shrnuta „doporučení pro praxi“. Publikace: Rizika v komerční praxi - Janatka František;Kolektiv. Publikace zkoumající v rizika vznikající v komerční sféře.. Problematika rizik by v dnešní hektické době rozhodně neměla být opomíjena. Publikace se zaměřuje zejména na rizikové faktory, se kterými se může podnikatelská veřejnost setkat. Zároveň doporučuje jednotlivá opatření, která by měla vést ke snížení rizik na přijatelnou úroveň. Podnikatelé by přitom měli vědět, že v případě nepodstoupení přiměřených rizik či úplnému vyhýbání se rizikům, mohou často zbytečně přijít a hodnotné příležitosti, které by vedly k lepším hospodářským výsledkům. Publikace se dělí na 10 kapitol a odkrývá jednotlivá rizika, jakým způsobem mohou způsobovat škody a jak jím správně předcházet. Na konci každé kapitoly naleznete sekci "doporučení pro praxi", která obsahuje jednotlivá praktická použití. František JanatkaWolters Kluwer 2011Kniha, čeština, 320 stran Autor knihy František Janatka, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.