Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Jáchim František Tesař Jiří. Tato učebnice je třetí částí šestidílné řady tematicky zaměřených učebnic fyziky pro výuku na 2. stupni ZŠ (případně v nižších ročnících víceletých gymnázií). Učebnice jsou zpracovány v souladu s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fyzika 3 pro ZŠ
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ koupíte i tady

Specifikace František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Tato učebnice je třetí částí šestidílné řady tematicky zaměřených učebnic fyziky pro výuku na 2. stupni ZŠ (případně v nižších ročnících víceletých gymnázií). Učebnice jsou zpracovány v souladu s poža ... a dál?

Produkt František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ

František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ - parametry

Název produktu: František Jáchim, Jiří Tesař: Fyzika 3 pro ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Jáchim František Tesař Jiří. Tato učebnice je třetí částí šestidílné řady tematicky zaměřených učebnic fyziky pro výuku na 2. stupni ZŠ (případně v nižších ročnících víceletých gymnázií). Učebnice jsou zpracovány v souladu s požadavky RVP pro základní vzdělávání. Kladou důraz na rozlišení základního a rozšiřujícího učiva, naplňují mezipředmětové vztahy, přiměřeně zohledňují průřezová témata formulovaná v RVP. Pozornost věnují praktickému aspektu výuky, uvádějí množství úkolů a pokusů vhodných k realizaci ve školních podmínkách. Všechny díly řady vycházejí se schvalovací doložkou MŠMT Publikace: Fyzika 3 pro základní školy - Světelné jevy - Mechanické vlastnosti látek - Jáchim František Tesař Jiří. Jiří Tesař; František JáchimMechanické vlastnosti látek, světelné jevySPN-pedagogické nakladatelství 2009Kniha, čeština, 120 stran Autor knihy Jiří Tesař, František Jáchim, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství,Mechanické vl


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.