Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Horník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků

Učebnice/Odborná literatura

František Horník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků

Hodnocení: 1x
  • 4

"Rozvoj a vzdělávání pracovníků : Hroník František " Učící se organizace není stav, ale proces. Stejně tak „nové trendy“ nejsou inventářem novinek a sadou hotových odpovědí, ale především podnětem. Sám autor této knihy tvrdí: „Budu rád, když se mi podaří vás podnítit, že něco z toho, co jsem napsal, může ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Rozvoj a vzdělávání pra..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Horník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 226 Kč

Učící se organizace není stav, ale proces. Stejně tak „nové trendy“ nejsou inventářem novinek a sadou hotových odpovědí, ale především podnětem. Sám autor této knihy tvrdí: „Budu rád, když se mi podaří vás podnítit, že něco z toho, co jsem napsal, může být ještě nějak jinak. Mou ambicí je být spíše inspirací než návodem.“ František Hroník je však příliš skromný, vždyť ve své knize obsáhl vše, co studenti personalistiky i samotní personalisté potřebují pro svoji práci. Jde tedy o vyrovnaný mix teorie a » ... a dál?

Produkt František Horník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků

František Horník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků - parametry

Název produktu: František Horník: Rozvoj a vzdělávání pracovníků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Rozvoj a vzdělávání pracovníků : Hroník František " Učící se organizace není stav, ale proces. Stejně tak „nové trendy“ nejsou inventářem novinek a sadou hotových odpovědí, ale především podnětem. Sám autor této knihy tvrdí: „Budu rád, když se mi podaří vás podnítit, že něco z toho, co jsem napsal, může být ještě nějak jinak. Mou ambicí je být spíše inspirací než návodem.“ František Hroník je však příliš skromný, vždyť ve své knize obsáhl vše, co studenti personalistiky i samotní personalisté potřebují pro svoji práci. Jde tedy o vyrovnaný mix teorie a praxe. Teorie zahrnuje především strategický rozvoj lidských zdrojů a vliv firemní kultury na rozvoj lidí. Praktické kroky pak podrobně vysvětlují celý cyklus existence zaměstnance v organizaci – od výběru přes hodnocení, vzdělávání až k jeho efektivitě na pracovním místě. Najdete zde inspirativní a současné metody v e-learningu, tréninku a další aspekty neustále se učící organizace.Z obsahuPŘEDMLUVAÚVODSTRATEGIE ROZVOJE LIDSKÝC ZDROJŮOrganizační triáda a řízení výkonnostiTriáda řízení výkonnostiOrganizační triáda Kultura–Strategie–StrukturaOrganizační kultura a rozvoj lidíTypologie dle T. B. Deala a A. A. KennedyhoStrategie rozvoje a vzděláváníStrategie rozvoje organizace a jedinceStrategie velkého skoku a plynulého zlepšováníRozvoj lidských zdrojů a organizační strukturaTradiční model ve velkých firmáchPartnerský model ve velkých firmáchVYMEZENÍ POJMŮ ANEB TROCHA TEORIEDefinice a funkce učeníZákladní pojmyDruhy učeníTři zdroje učeníZvídavé chování a učení se hrouUčení se metodou pokusu a omylu nebo úspěchu (rozšiřování zkušenosti)Učení se pomocí kritického odstupuÚrovně učeníIndividuální učení a tři úrovně změnyTeorie učení, učební principy a podmínky pro efektivní individuální učeníÚkolyKolísání pozornostiKřivky učení a zapomínáníStyly učeníKognitivní styly učeníUčební zásady individuálního učeníShrnutíUčení na úrovni skupinyUčení na úrovni organizace, firmyRozvoj individuálních znalostíRozvoj znalostí organizacePodmínky pro efektivní organizační učení (indwelling)ŘÍZENÍ PODLE KOMPETENCÍPojetí kompetenceHistorieVymezeníKompetence a rysyKompetenční modelKompetenční model jako mostStrategické východisko ři designování kompetenčního modeluKompetenční model jako základní nástroj HRMKNOWLEDGE MANAGEMENTOdlišení knowledge managementu a vzděláváníUčící se organizace jako pozadíZákony páté disciplínyNaučené neschopnosti se neučitKrátké shrnutíHRM a knowledge managementZákladní výkladová schémata v knowledge managementuGenealogický model znalostíDruhy znalostíUplatňované strategieStrategie chytrých znalostíStrategie emočních znalostíTransformace znalostíMetody v knowledge managementuDiskrétní metodyDifuzní metodyPorovnávání knowledge managementu a talent managementuŘÍZENÍ KARIÉRY A TALENT MANAGEMENTŘízení kariéryPlánování kariéryRealizaceZpětná vazbaVymezení talentu a talent managementuKdo je talentemTalent managementDůvody pro talent managementPodmínky pro fungující talent managementProces talent manag


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.