Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky

Učebnice/Odborná literatura

František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky

Hodnocení: 1x
  • 4

Řada sbírek nabízí žákům vyšších ročníků ZŠ (i nižších ročníků SŠ) možnost vyzkoušet si, jak jsou na tom se znalostmi a hlavně dovednostmi v základních školních předmětech. Přestože se s testováním setkávají žáci stále častěji, určitě ocení úvod každé ze sbírek, který obsahuje základní poučení o testech a testování. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Testové úlohy nejen pro..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky koupíte i tady

Specifikace František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 77 Kč

Sbírka obsahuje přes dvě stovky úloh, rozčleněných do jedenácti tematických kapitol. Základním smyslem sbírky je přispět k rozvíjení čtenářských dovedností, v tomto směru tedy sbírka koresponduje s reformními kroky ve školství, konkrétně s předpokládaným zaváděním rámcových vzdělávacích programů. Testovými úlohami ve sbírce lze ověřovat především dovednosti, které mají nějakou souvislost s tzv. čtenářskou gramotností: uplatnění znalostí pravopisných pravidel a principů textové výstavby, posouzení významu slov, » ... a dál?

Produkt František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky

František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky - parametry

Název produktu: František Brož, Gabriela Sittová: Testové úlohy nejen pro deváťáky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 118 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Řada sbírek nabízí žákům vyšších ročníků ZŠ (i nižších ročníků SŠ) možnost vyzkoušet si, jak jsou na tom se znalostmi a hlavně dovednostmi v základních školních předmětech. Přestože se s testováním setkávají žáci stále častěji, určitě ocení úvod každé ze sbírek, který obsahuje základní poučení o testech a testování. Hlavní část sbírek pak tvoří tematicky uspořádné testové úlohy, klíč správných řešení a záznamové archy, do nichž mohou žáci zapisovat své odpovědi. Rovněž je možné záznamové archy kopírovat a používat je při práci se sbírkami ve výuce. Tato sbírka studijních předpokladů slouží především k ověřování a procvičování dovedností, které předpokládají práci s informacemi. Je sestavena z téměř 300 testových úloh, které jsou uspořádány do 12 kapitol. každá kapitola má jedno společné téma. Jsou to témata zajímavá a zábavná, ale také témata důlěžitá a obtížná. Všechny úlohy jsou zaměřeny na práci s informacemi. Pro vyřešení úloh je někdy nutné, aby žáci informaci nalezli, jindy, aby několik informací porovnali nebo vysoudili informaci novou. Sbírka obsahuje kromě samotných testových úloh také klíč správných odpovědí a záznamové archy pro zápis a snadné vyhodnocování odpovědí. Sbírka obsahuje přes dvě stovky úloh, rozčleněných do jedenácti tematických kapitol. Základním smyslem sbírky je přispět k rozvíjení čtenářských dovedností, v tomto směru tedy sbírka koresponduje s reformními kroky ve školství, konkrétně s předpokládaným zaváděním rámcových vzdělávacích programů. Testovými úlohami ve sbírce lze ověřovat především dovednosti, které mají nějakou souvislost s tzv. čtenářskou gramotností: uplatnění znalostí pravopisných pravidel a principů textové výstavby, posouzení významu slov, vyhledání informací v textu, porozumění textu či posouzení nabízené interpretace textu. Sbírka obsahuje zhruba tři stovky úloh, rozčleněných do dvanácti tematických kapitol. Témata jsou zajímavá a zábavná, mnoho nového se jejich prostřednictvím dovíte, často se i zasmějete. Všechny úlohy jsou zaměřeny na práci s informacemi. Informace hledáte, porovnáváte, vyvozujete nové a přitom si prohlubujete dovednosti, které vám usnadní vaše studijní úsilí. Publikace: Testové úlohy nejen pro deváťáky - Studijní předpoklady - Jana Moravcová. Publikace: Testové úlohy nejen pro deváťáky - Studijní předpoklady - Jana Moravcová. Publikace: Testové úlohy nejen pro deváťáky - Český jazyk - Sittová A.;Brož F.. Publikace: Testové úlohy nejen pro deváťáky - Český jazyk - Sittová A.;Brož F.. Testové úloh.nej.pro deváť. ČJ - český jazyk - FORTUNA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 88 str. - ISBN: 80-71 František Brož; Gabriela SittováOdesíláme 31.03.2014český jazykFORTUNA 2006Kniha, čeština, 88 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.