Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System

Knihy naučná literatura

Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System

Hodnocení: 1x
  • 4

Systém Franka Kinslowa The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, lásce a šťastnému životu - Frank J. Kinslow . Žijete jen napůl? Co kdyby vám někdo řekl, že tím, že využijete něco, co už dávno máte, obohatíte své schopnosti a talent a začnete tak prožívat každý den na 100 %? Měli byste zájem? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Systém Franka Kinslowa:..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System koupíte i tady

Specifikace Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 236 Kč

Žijete jen napůl? Co kdyby vám někdo řekl, že tím, že využijete něco, co už dávno máte, obohatíte své schopnosti a talent a začnete tak prožívat každý den na 100 %? Měli byste zájem? Tato kniha vám uk ... a dál?

Produkt Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System

Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System - parametry

Název produktu: Frank J. Kinslow: Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 236 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Systém Franka Kinslowa The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, lásce a šťastnému životu - Frank J. Kinslow . Žijete jen napůl? Co kdyby vám někdo řekl, že tím, že využijete něco, co už dávno máte, obohatíte své schopnosti a talent a začnete tak prožívat každý den na 100 %? Měli byste zájem? Tato kniha vám ukáže, jak toho dosáhnout. Doktor Frank Kinslow – objevitel a autor Kvantového unášení (QE – Quantum Entrainment), průkopnické metody, která se postupně stává nedílnou součástí praxe odborníků na zdraví, ale i amatérů na celém světě – vás seznámí s osvědčenou lékařskou metodou založenou na jednoduchých principech, které tisícům lidí ukázaly, jak žít zdravěji a harmoničtěji. Tuto metodu budete spíše brát jako svého přítele, než nějakou techniku. Nepřichází totiž zvenku, ale zevnitř, z nejzazších koutů mysli, kde je stále klid a pohoda. Každodenní využití a všeobecné principy (Universal Principles – obecné principy) QE jsou třemi stěžejními pilíři Kinslowova systému. Naučíte se jednoduchá cvičení a techniky, které jsou snadné na provedení a opravdu efektivní, pomohou vám během několika sekund zklidnit emocionální rozrušení, překonat fyzickou bolest nejen vaši, ale i jiných lidí, položit základy pro skvělý vztah, odstranit úzkost, frustraci z finančních potíží a mnohem, mnohem víc. Kinslowův systém nabízí základní nástroje a instrukce nejen pro to, aby nás dostal z neštěstí a životního konfliktu, ale také odhaluje, jak tuto nově nalezenou radost předat ostatním. Lidstvo se stále vyvíjí. Ve chvílích klidu, kdy vnímáme utrpení, které se chvěje a rozpoutává v duši světa, víme, že můžeme získat mnohem více. QE a Kinslowův systém stojí na hranici mezi temnotou a krásou a čeká na naše objetí. Nejprve se však musíme ponořit a ocenit naše vlastní vnitřní božství. Potom už stačí jen natáhnout ruku a dotknout se světla. Ano, opravdu je to tak jednoduché. Systém Franka Kinslowa The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, lásce a šťastnému životu - Frank J. Kinslow od nakladatelství Anag v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.