Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši

Učebnice/Odborná literatura

Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň je obsáhlým úvodem k praxi. Tato kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Reiki - Léčba pro tělo,..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši koupíte i tady

Specifikace Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Tato kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň je obsáhlým úvodem k praxi. Tato kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň je obsáhlým úvodem k praxi. Rozsáhlé rešerše vrhají světlo na osoby, které Reiki udělali tím, čím dnes je. Čtenář se dozví nové » ... a dál?

Produkt Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši

Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši - parametry

Název produktu: Frank Arjava Petter: Reiki - Léčba pro tělo, mysl a duši
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 120 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň je obsáhlým úvodem k praxi. Tato kniha neslibuje právě málo. Poprvé v ní najdeme všechno, co je známo o původu a historii tradiční Reiki. Je myšlena jako referenční kniha pro učitele, cvičitele a žáky. Zároveň je obsáhlým úvodem k praxi. Rozsáhlé rešerše vrhají světlo na osoby, které Reiki udělali tím, čím dnes je. Čtenář se dozví nové detaily ze života zakladatelů Reiki Mikao Usuiho a jeho následovníků, jež jsou doloženy originálními dokumenty. Navíc máme dnes k dispozici nový překlad Usuiho pomníku, k tomu spoustu fotografií a popisů historických mist a dosud neznámých informací o kulturních a spirituálních kořenech Reiki. Autor: F. A. Petter

Nakladatelství: Fontána 2003

Vazba: brožovaná

Počet stran: 255 V této knize se čtenář dozví nové detaily ze života zakladatelů Reiki Mikao Usuiho a jeho následovníků, jež jsou doloženy originálními dokumenty, spoustou fotografií historických míst spjatých s kořeny Reiki. Dozvíte se detaili o původu a historii tradiční Reiki. Je určena pro učitele, cvičitele i žáky.

Frank Arjava Petter je po celém světě znám jako renomovaný učitel Reiki vycházejí z původní japonské Reiki. Čerpá z japonské kultury a předevší z bohaté pokladnice svých vlastních zkušeností z praxe a vyučování Reiki.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.