Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro

Učebnice/Odborná literatura

Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro

Hodnocení: 1x
  • 3.5

* nové vydání třídílného učebnicového souboru Ven je určeno pro starší dospívající a dospělé studenty na středních a jazykových školách * nová verze je přehledně uspořádaná a moderně graficky zpracovaná * více pozornosti je upřeno na využití konverzace a rozšíření znalostí reálií * výklad mluvnice je systematicky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro koupíte i tady

Specifikace Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 155 Kč

Pracovní sešit s přiloženým CD.Podtitul: Pracovní sešit + CDAutor: Francisca Castro; Fernando Marín; Reyes MoralesRok vydání: 2005Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 84-7711-856-6Počet stran: 64Rozměry: 280,0 x 210,0 x 0,0 ... a dál?

Produkt Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro

Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro - parametry

Název produktu: Francisca Castro, Fernando Marín, Reyes Morales: Ven nuevo 3 - Francisca Castro
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • nové vydání třídílného učebnicového souboru Ven je určeno pro starší dospívající a dospělé studenty na středních a jazykových školách nová verze je přehledně uspořádaná a moderně graficky zpracovaná více pozornosti je upřeno na využití konverzace a rozšíření znalostí reálií výklad mluvnice je systematicky uspořádaný, za ním následuje přehledné a názorné procvičení jevů pro lepší orientaci i motivaci studentů vhodným výběrem situací a užitečnou slovní zásobou již od první lekce probíhá nácvik porozumění slyšenému každá lekce je rozdělena na dvoustrany A, B a C dvoustrany A a B jsou věnovány ukázkám jazyka, porozumění mluvenému a procvičování na mikrodialozích dvoustrana oddílu C se zaměřuje na výslovnost, pravopis, rozšíření slovní zásoby, mluvnické jevy závěr každé lekce dává prostor pro různé aktivity, poznávání reálií a získávání interkulturního přehledu pro studenty je přitažlivé i zařazení moderní technologie a práce s internetem metodická příručka obsahuje text učebnice s metodickými pokyny, přepis nahrávek z učebnice a pracovního sešitu + 30 stran doprovodných aktivit pro poslech s porozuměním (kopírovatelné materiály a testovací formuláře), vztahující se jak ke všem 15 lekcím, tak k vloženému CD audio "Voces de Latinoamérica", které obsahuje 15 komunikativních situací-dialogů z každodenního života, ve kterých rozmlouvají postavy ze Španělska, Argentiny, Mexika, Kuby, Kolumbie a jiných hispanoamerických zemí kolektiv autorů Ven nuevo reagoval na požadavky a doporučení kladené "Institutem Cervantes" pro výuku španělštiny v rámci Evropské unie a odpovídá standardům Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (všechny 3. díly pokrývají stupeň B2/C1) každý díl má učebnici, pracovní sešit, metodickou příručku s CD audio "Voces de Latinoamérica", CD audio nebo AK k pracovnímu sešitu a učebnici a videokazetu. Vzhledem k obtížnosti 1. dílu pro začátečníky bez české podpory nakladatelství Fraus připravilo samostatnou Studijní příručku v češtině. Obsahuje výklad mluvnice v češtině a španělsko-český abecední slovníček ke každé z 15 lekcí. Samostatnou část tvoří souhrnný španělsko-český abecední slovníček s označením lekce výskytu. Poznámka: K dispozici je stále, v případě potřeby češtiny při výuce či studiu doma, pracovní sešit-české přepracování k původnímu Ven 1. Tento sešit obsahuje rozšířený český výklad mluvnice, prohloubený v různých lekcích dle obtížnosti vykládaného jevu, slovníčky a četná cvičení k probírané látce, včetně rejstříku gramatických termínů, který je pro začátečníky velkou pomocí. 1. díl připraví na zkoušku DELE - úroveň A1/A2+ SERR pro jazyky 2. díl připraví na zkoušku DELE - úroveň B1/B1+ SERR pro jazyky 3. díl připraví na zkoušku DELE - úroveň B2/B2+ SERR pro jazyky Výhodná nabídka Nuevo ven 3 - 3 Libro de Ejercicios +CD - od vydavateľ neuvedený v kategorii knihy > Učebnice, slovníky | Španělština za cenu 189,00 Kč! Je součástí souboru:
  • Ven nuevo 3 UČ + CD

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.