MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

Próza - beletrie

Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788071858928

Pod toskánským sluncem – Můj italský domov - Frances Mayesová. Americká autorka líčí ve své mimořádně úspěšné knize radosti i strasti, jež jí a jejím blízkým přineslo rozhodnutí zakoupit opuštěnou usedlost na toskánském venkově a pustit se do její opravy, především ale své objevování krás okolní krajiny, chutí místní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

Čerstvá hodnocení Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

  • 5

Foxie90, 25. listopadu 2015

Velmi pohodové čtení plné toskánského slunce.Kdo miluje Toskánsko, vřele doporučuji. Recepty také nejsou k zahozeni. Pozitivní knizka o tom, jak si užívat života. Olivy, cypřiše, kamenná středověká městečka, siesta...Objevila jsem ji v knihkupectví nahodou a vůbec nelituji.


Specifikace Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 266 Kč

Americká autorka líčí ve své mimořádně úspěšné knize radosti i strasti, jež jí a jejím blízkým přineslo rozhodnutí zakoupit opuštěnou usedlost na toskánském venkově a pustit se do její opravy, především ale své objevování krás okolní krajiny, chutí m ... a dál?

Produkt Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

Frances Mayes: Pod toskánským sluncem - parametry

Název produktu: Frances Mayes: Pod toskánským sluncem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 266 Kč
Maximální cena: 294 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pod toskánským sluncem – Můj italský domov - Frances Mayesová. Americká autorka líčí ve své mimořádně úspěšné knize radosti i strasti, jež jí a jejím blízkým přineslo rozhodnutí zakoupit opuštěnou usedlost na toskánském venkově a pustit se do její opravy, především ale své objevování krás okolní krajiny, chutí místní kuchyně i půvabu volně plynoucích dnů toskánského jara a léta. Svodům italské přírody, historie a venkovského životního stylu není v podání Mayesové obtížné podlehnout – autorka dokáže se stejným zápalem a humorem přiblížit dobrodružství stavebních úprav a zahradních prací na léta neobdělávaných pozemcích stejně jako návštěvu trhu v blízkém městečku či sžívání s místními obyvateli a jejich zvyklostmi, a své podmanivé vyprávění prokládá i téměř pěti desítkami kuchařských receptů. Kniha figurovala více než dva roky na žebříčku bestsellerů listu New York Times a r. 2003 se dočkala i filmového zpracování.Frances Mayesová (1940) je autorkou čtyř úspěšných knih vycházejících z jejích pobytů v Toskánsku, kde pravidelně tráví část roku, a několika svazků prózy a poezie. Je pravidelnou přispěvatelkou časopisů Food & Wine, House Beautiful a dalších periodik, na San Francisco State University přednáší obor tvůrčího psaní. Pod toskánským sluncem – Můj italský domov - Frances Mayesová od nakladatelství Paseka v kategorii Beletrie | Poezie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

Foxie90, 25. listopadu 2015Velmi pohodové čtení plné toskánského slunce.Kdo miluje Toskánsko, vřele doporučuji. Recepty také nejsou k zahozeni. Pozitivní knizka o tom, jak si užívat života. Olivy, cypřiše, kamenná středověká městečka, siesta...Objevila jsem ji v knihkupectví nahodou a vůbec nelituji.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Frances Mayes: Pod toskánským sluncem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.