Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen FRAGMENT Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy

Učebnice/Odborná literatura

FRAGMENT Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Studenti středních škol, pozor! Získejte pečlivě vybrané ukázky textů, společně s metodickými úkoly pro práci s nimi v I. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAGMENT Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Studenti středních škol, pozor! Získejte pečlivě vybrané ukázky textů, společně s metodickými úkoly pro práci s nimi v I. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce. Tato učebnice je vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ. Recenze učebnice: Znalost literatury je dána především čtenářským zážitkem, který nemůže žádná učebnice nahradit. Těžiště školní literární výchovy je » ... a dál?

Produkt FRAGMENT Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy

FRAGMENT Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy - parametry

Název produktu: FRAGMENT Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 127 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Studenti středních škol, pozor!

Získejte pečlivě vybrané ukázky textů, společně s metodickými úkoly pro práci s nimi v I. dílu čítanky k učebnici Literatura v kostce.

Tato učebnice je vhodným doplňkem nejen pro přípravu k maturitní zkoušce, ale pro všechny studenty SŠ.

Recenze učebnice:

Znalost literatury je dána především čtenářským zážitkem, který nemůže žádná učebnice nahradit. Těžiště školní literární výchovy je tedy vždy v četbě literárních textů, ukázek i velkých děl, v uvědomění si jejich podstaty a uměleckých hodnot. V Čítance I. jsou vybrány texty z české a světové literatury v rozsahu osnov pro l. ročník všech středních škol a příslušný ročník více letého gymnázia. Mají být inspirujícím podnětem, umožnit orientaci v literatuře, představu o jednotlivých spisovatelích a znacích kulturních epoch. Jsou řazeny v chronologickém sledu od nejstarší literatury až po literaturu ofenzivní fáze národního obrození, a to v návaznosti na učebnici Literatura v kostce. Ke každé ukázce je připojena základní informace o díle, starší texty jsou opatřeny nejdůležitějšími vysvětlivkami, za ukázkami jsou návodné otázky k zamyšlení, k práci s textem, k jeho interpretaci.

Odpovědi na rozborové či shrnující otázky najdete v publikaci Literatura v kostce, případně Čtenářský deník k Literatuře v kostce, Český jazyk v kostce . Marie Sochrová; Sylvie Mikulcovástarověk, středověk, renesance, humanismus, baroko, klasicismus, národní obrozenFRAGMENT 2004, edice Maturita v kostceKniha, čeština, 120 stranČtenářský deník pro každého Autor : Marie Sochrová, Druh sortimentu : Kniha, Čítanka I. k literatuře v kostce pro střední školy, Jazyk : Čeština, Počet stran : 120


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.