Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU

Knihy

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU

Hodnocení: 1x
  • 4

Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška, Mgr.. Učební pomůcka Pro první seznámení s násobilkou jsme vytvořili soubor 20 listů. Volné listy obsahují násobilku 0, 1, 2 až 10. Příklady jsou uspořádány od nejobtížnějších, které je potřeba více opakovat, až po nej-jednodušší. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU koupíte i tady

Specifikace Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 120 Kč

Učební pomůcka Pro první seznámení s násobilkou jsme vytvořili soubor 20 listů. Volné listy obsahují násobilku 0, 1, 2 až 10. Příklady jsou uspořádány od nejobtížnějších, které je potřeba více opakova ... a dál?

Produkt Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU

Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU - parametry

Název produktu: Flösslerová Dobruška, Mgr.: Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška, Mgr.. Učební pomůcka Pro první seznámení s násobilkou jsme vytvořili soubor 20 listů. Volné listy obsahují násobilku 0, 1, 2 až 10. Příklady jsou uspořádány od nejobtížnějších, které je potřeba více opakovat, až po nej-jednodušší. Výhody Výhodou je, že dítě napřed vidí celý početní spoj i s výsledkem a potom navazuje učení bez dopomoci. Pomůcka je vhodná pro děti ve druhé a třetí třídě a pro domácí procvičování. Pravidla Obrázek na levé straně je „Robodrak“. Robodrak sleduje práci dětí. Jestli hezky sedí, jestli neopisují, jestli hezky píší. Po procvičení příkladů v horní polovině pracovního listu může následovat hra. Při práci ve třídě máme dvě možnosti: 1. žáci závodí na rychlost od nejrychlejšího po nejpomalejšího. 2. žáci závodí, kdo spočítá nejvíce příkladů za dvě minuty. Při domácím procvičování děti závodí buďto s kamarádem, nebo zkouší vypočítat příklady do dvou minut. Začínáme s násobilkou. Určeno pro 2. a 3. třídu a žáky s SPU - Flösslerová Dobruška, Mgr. od nakladatelství v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.