Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Florsalmin kapky 50 ml

Léky na dutiny ústní a trávení

Florsalmin kapky 50 ml

Hodnocení: 23x
  • 3.91304

Tradiční rostlinný produkt, který je určen pro léčbu zánětů dutiny ústní, dásní a hltanu. Používá se i jako podpůrná léčba při léčbě angíny. - FLORSALMIN je lék ke kloktání a pro výplach ústní dutiny. Obsahuje šalvějovou tinkturu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Příbalová ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Florsalmin kapky 50 ml koupíte i tady

Specifikace Florsalmin kapky 50 ml

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 67 Kč

Zředěný vodně alkoholický extrakt ze šalvěje lékařské s protizánětlivým a protimikrobiálním účinkem. ... a dál?

Produkt Florsalmin kapky 50 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Florsalmin kapky 50 ml - parametry

Název produktu: Florsalmin kapky 50 ml
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 67 Kč
Maximální cena: 97 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 23 x
Hodnocení:
  • 3.91304
Podrobný popis:

Tradiční rostlinný produkt, který je určen pro léčbu zánětů dutiny ústní, dásní a hltanu. Používá se i jako podpůrná léčba při léčbě angíny. - FLORSALMIN je lék ke kloktání a pro výplach ústní dutiny. Obsahuje šalvějovou tinkturu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Příbalová informace: informace pro uživatele Florsalmin Koncentrát pro přípravu kloktadla (Salviae officinalis folii tinctura (1 : 6,6) extrahováno ethanolem 60% (V/V)) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek Florsalmin a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Florsalmin používat 3. Jak se přípravek Florsalmin používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Florsalmin uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek Florsalmin a k čemu se používá Tradiční rostlinný léčivý přípravek pro symptomatickou léčbu zánětlivých onemocnění dutiny ústní, dásní a hltanu, a k potlačení zápachu z úst. Přípravek se dále může užívat jako podpůrná léčba při antibiotické léčbě angíny (ve formě kloktání) a po chirurgických výkonech v dutině ústní (ve formě výplachů dutiny ústní). Přípravek mohou používat dospělí. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno

výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Florsalmin používat Nepoužívejte přípravek Florsalmin - jestliže jste alergický(á) na šalvěj nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatření Děti a dospívající Použití u dětí a dospívajících do 18 let se nedoporučuje, protože nejsou k dispozici dostatečné údaje a je třeba poradit se s lékařem. Další léčivé přípravky a přípravek Florsalmin Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které používáte, které jste v nedávné době používal(a) nebo které možná budete používat. O vhodnosti současného používání přípravku Florsalmin s jinými léky se poraďte s lékařem. Přípravek Florsalmin neužívejte současně s léky ovlivňujícími tzv. GABA receptory (např. barbituráty nebo benzodiazepiny, užívané k léčbě úzkosti nebo nespavosti). Přípravek Florsalmin s jídlem, pitím a alkoholem Nepoužívejte přípravek před

jídlem! Těhotenství, kojení a plodnost Pokud jste těhotná neb


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.