Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na srdce, cévy a krev » Srovnání cen Cilkanol 300 mg 30 kapslí

Léky na srdce, cévy a krev

Cilkanol 300 mg 30 kapslí

Hodnocení: 22x
  • 4

PŘÍBALOVÁ INFORMACECILKANOL(Troxerutinum)tvrdé tobolkyDržitel rozhodnutí o registraci a výrobceZentiva, k.s., Praha, Česká republikaSLOŽENÍJedna tvrdá tobolka obsahuje troxerutinum 300 mg.Pomocné látky: makrogol 6000, magnesium-stearát, želatina.INDIKAČNÍ SKUPINAVenofarmakum (k léčbě žilních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8462

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cilkanol 300 mg 30 kapslí koupíte i tady

Specifikace Cilkanol 300 mg 30 kapslí

Kategorie Léky na srdce, cévy a krev
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 88 Kč

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích a pálení v lýtkách. Působí proti otokům. ... a dál?

Produkt Cilkanol 300 mg 30 kapslí

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Cilkanol 300 mg 30 kapslí - parametry

Název produktu: Cilkanol 300 mg 30 kapslí
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 88 Kč
Maximální cena: 111 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

PŘÍBALOVÁ INFORMACECILKANOL(Troxerutinum)tvrdé tobolkyDržitel rozhodnutí o registraci a výrobceZentiva, k.s., Praha, Česká republikaSLOŽENÍJedna tvrdá tobolka obsahuje troxerutinum 300 mg.Pomocné látky: makrogol 6000, magnesium-stearát, želatina.INDIKAČNÍ SKUPINAVenofarmakum (k léčbě žilních onemocnění)CHARAKTERISTIKALéčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích a pálení v lýtkách. Působí proti otokům.INDIKACECilkanol užívají na doporučení lékaře dospělí a mladiství při chronických žilních onemocněních ke zmírnění obtíží, jako jsou otoky, bolest, svědění a křeče dolních končetin, k podpoře hojení bércových vředů a při hemoroidech.KONTRAINDIKACECilkanol se nesmí užívat při známé přecitlivělosti na účinnou látku nebo na některou jinou složku přípravku. Cilkanol se obvykle neužívá v těhotenství. V případě těhotenství se poraďte s lékařem. Během léčby se nedoporučuje kojení. Cilkanol se nepodává dětem do 15 let.NEŽÁDOUCÍ ÚČINKYBěhem léčby se výjimečně mohou vyskytnout nežádoucí účinky jako zažívací obtíže, bolesti hlavy nebo kožní vyrážky z přecitlivělosti (alergie). V případě výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se poraďte s lékařem.INTERAKCEDosud nejsou známy žádné léky, jejichž účinek by ovlivňovalo současné užívání Cilkanolu. Přesto bez porady s lékařem neužívejte současně s Cilkanolem jiné volně prodejné přípravky pro léčbu žilních onemocnění, protože by mohlo dojít k nežádoucímu prohloubení jejich účinků.DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB POUŽITÍDospělí a mladiství obvykle užívají na počátku léčby 3x denně 1 tvrdou tobolku, po ústupu obtíží 2x denně 1 tvrdou tobolku. Tvrdé tobolky se užívají při jídle, polykají se celé, nerozkousané, zapijí se vodou nebo jiným nealkoholickým nápojem.UPOZORNĚNÍLéčebná kúra by neměla být přerušena alespoň po dobu 2   4 týdnů. Po této době se poraďte s lékařem o dalším užívání přípravku. Užívání přípravku Cilkanol při žilních onemocněních je jen součástí komplexní léčby. Je třeba dodržovat ostatní léčebné postupy, které vám doporučil lékař (kompresní léčba obinadlem nebo punčochou při křečových žilách, dodržování hygienických postupů při ošetřování bércových vředů a hemoroidů, aj.).Při předávkování nebo náhodném požití více tvrdých tobolek dítětem vyhledejte lékaře.UCHOVÁVÁNÍUchovávejte při teplotě do 25°C. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.VAROVÁNÍNepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.Uchovávejte mimo dosah  a dohled dětí.BALENÍ30 tvrdých tobolekDATUM POSLEDNÍ REVIZE3.6.2009BALENÍ30 tvrdých tobolekLÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.   Cilkanol se používá k léčbě žilních onemocnění. Obsahuje léčivou látku troxerutin, která snižuje propustnost krevních vlásečnic, lomivost cév a zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přípravek


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.