Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano -

Knihy osobnosti a fakta

Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano -

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Osamělý myslitel Bernard Bolzano - Kateřina Trlifajová. Kniha chce předvést Bolzanovo dílo jako důkladné, stále živé a v mnoha ohledech předbíhající svou dobu. Vedle příspěvků Marty Vlasákové, Pavla Materny, Petra Vopěnky, Kateřiny Trlifajové, Jiřího Fialy, Heleny Lorenzové a Petra Urbana sborník obsahuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano - koupíte i tady

Specifikace Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano -

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 196 Kč

Kniha chce předvést Bolzanovo dílo jako důkladné, stále živé a v mnoha ohledech předbíhající svou dobu. Vedle příspěvků Marty Vlasákové, Pavla Materny, Petra Vopěnky, Kateřiny Trlifajové, Jiřího Fialy ... a dál?

Produkt Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano -

Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano - - parametry

Název produktu: Filosofia Osamělý myslitel Bernard Bolzano -
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 196 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Osamělý myslitel Bernard Bolzano - Kateřina Trlifajová. Kniha chce předvést Bolzanovo dílo jako důkladné, stále živé a v mnoha ohledech předbíhající svou dobu. Vedle příspěvků Marty Vlasákové, Pavla Materny, Petra Vopěnky, Kateřiny Trlifajové, Jiřího Fialy, Heleny Lorenzové a Petra Urbana sborník obsahuje první český překlad Bolzanova článku o trojrozměrnosti prostoru a překlady tří bolzanovských rukopisů Jana Patočky. Publikace vznikla na podkladě mezioborové konference o Bernardu Bolzanovi, kterou pořádalo Centrum pro teoretická studia 4.-5. března 2005. Publikace: Osamělý myslitel Bernard Bolzano - Kateřina Trlifajová. Každý český školák zná jména Mácha, Němcová, Palacký či Purkyně. Přirozeně by k nim měl patřit i Bernard Bolzano, všestranný český vzdělanec, který se zabýval nejen teologií, matematikou a logikou, ale i filosofií, estetikou a otázkami sociálními. Editorka: Kateřina Trlifajová Návrh obálky: Martin Pokorný Z obsahu: Životaběh B. Bolzana Bolzanova teorie pojmu viděná z dnešního hlediska Bolzanova logika Návrat k Bolzanovi Bolzanova měřitelná a dnešní reálná čísla Pokus o objektivní zdůvodnění nauky o třech rozměrech prostoru ... Autor: Trlifajová Kateřina; Autoři příspěvků, kteří pracují v oblasti filosofie, logiky, matematiky a estetiky, se snaží předvést Bolzanovo dílo jako důkladné, stále živé a v mnohém předbíhající svou dobu. Připojen je první ... Fotbalový deník Jaromíra Bosáka zavede čtenáře do Polska a na Ukrajinu na fotbalové EURO. Den po dni provází populární fotbalový komentátor šampionátem, nerozebírá jen zápasy a hru jednotlivých tým


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.