Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Filipínština - konverzace

Knihy

Filipínština - konverzace

Hodnocení: 0x
  • 4

Filipíny, to je potápěčský ostrovní ráj, který v sobě spojuje asijskou exotiku a přívětivost se známkami euroamerické kultury. Drtivá většina populace mluví anglicky, i v běžném hovoru mezi sebou plynule střídají anglické a filipínské věty. Pokud ale zvládnete základy místního jazyka, budete se zde cítit jako doma. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.12765
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Filipínština - konverzace
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Filipínština - konverzace koupíte i tady

Specifikace Filipínština - konverzace

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 184 Kč

Kniha – 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Filipíny, to je potápěčský ostrovní ráj, který v sobě spojuje asijskou exotiku a přívětivost se známkami euroamerické kultury. Drtivá většina populace mluví anglicky, i v běžném hovoru mezi sebou plynule střídají anglické a filipínské věty. Anglicky se zde tedy bez problémů domluvíte. Pokud ale zvládnete základy místního jazyka, budete se tu cítit opravdu jako doma. ... a dál?

Produkt Filipínština - konverzace

Filipínština - konverzace - parametry

Název produktu: Filipínština - konverzace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 265 Kč
Ušetríte až: 81 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Filipíny, to je potápěčský ostrovní ráj, který v sobě spojuje asijskou exotiku a přívětivost se známkami euroamerické kultury. Drtivá většina populace mluví anglicky, i v běžném hovoru mezi sebou plynule střídají anglické a filipínské věty. Pokud ale zvládnete základy místního jazyka, budete se zde cítit jako doma. Filipíny, potápěčský ráj rozložený na více jak 7 000 ostrovech, který v sobě spojuje asijskou exotiku a přívětivost se známkami euroamerické kultury. Díky třísetleté nadvládě Španělů se stalo převažujícím náboženstvím katolictví a také století soužití s Američany zanechalo stopy na jazykové výbavě Filipínců. Nejenže se drtivá většina populace domluví anglicky s cizinci, i v běžném hovoru mezi sebou plynule střídají anglické a fllipínské věty. Každý cestovatel, který vedle angličtiny zvládne i základy místního jazyka, se bude v této zemi brzy cítit jako doma. Je dobré naučit se poznat slovní základ, protože právě ten budete mít uvedený ve slovníku. Ve slovní zásobě najdete mnoho výrazů

ze španělštiny, sanskrtu, malajštiny či arabštiny, tak jak se na ní podepsala historie. Dnešní filipínština používá množství slov přejatých z angličtiny. Filipínci často přizpůsobují si jejich výslovnost tomu, na co jsou zvyklí ze své mateřštiny. I v češtině najdeme slovo, kterým Filipínci obohatili světovou slovní zásobu - názvem hračky jojo, správně tedy yóyo, který v překladu znamená „pojd pojd“ nebo „návrat“. Filipínština - konverzace - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Filipínština - konverzace se slovníkem a gramatikou Filipíny, to je potápěčský ostrovní ráj, který v sobě spojuje asijskou exotiku a přívětivost se známkami euroamerické kultury. Drtivá většina populace mluví anglicky, i v běžném hovoru mezi sebou plynule střídají anglické a filipínské věty. Anglicky se zde tedy bez problémů domluvíte. Pokud ale zvládnete základy místního jazyka, budete se tu cítit opravdu jako doma. 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech6 000 hesel ve slovníkuDoporučení a upozorněníPřepis výslovnosti všech frází14 stran gramatiky12 stran praktických informací o zemi z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Slovníky | Další jazyky od Lingea naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.