Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie

Učebnice/Odborná literatura

Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie

Hodnocení: 1x
  • 4

Kazuistiky z pediatrie - Bláhová Květa, Fencl Filip Kazuistiky z pediatrie Vybrané kazuistiky z pediatrie autoři adresují jak nemocničním, tak i praktickým pediatrům. Měly by jim pomoci v případech pacientů přicházejících často s ne úplně jasnou symptomatologií při stanovení jejich diagnózy, plánování speciálních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199

Jaké má kniha
Kazuistiky z pediatrie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie koupíte i tady

Specifikace Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 236 Kč

Vybrané kazuistiky z pediatrie autoři adresují jak nemocničním, tak i praktickým pediatrům. Měly by jim pomoci v případech pacientů přicházejících často s ne úplně jasnou symptomatologií při stanovení ... a dál?

Produkt Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie

Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie - parametry

Název produktu: Filip Fencl, Květa Bláhová: Kazuistiky z pediatrie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 236 Kč
Maximální cena: 270 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kazuistiky z pediatrie - Bláhová Květa, Fencl Filip Kazuistiky z pediatrie Vybrané kazuistiky z pediatrie autoři adresují jak nemocničním, tak i praktickým pediatrům. Měly by jim pomoci v případech pacientů přicházejících často s ne úplně jasnou symptomatologií při stanovení jejich diagnózy, plánování speciálních vyšetření, léčby a dalších zákroků. Naprostá většina demonstrovaných případů se týká problematiky novorozeneckého, kojeneckého a batolecího věku, což je dáno profilem hlavních autorů. Některé z kazuistik jsou spíše raritní, s jinými se však mohou setkat pediatři i v každodenní praxi. Každá z kazuistik je doplněna teoretickou částí s diferenciálnědiagnostickou rozvahou, řadou schémat, tabulek, obrazovou dokumentací a též krátkou diskusí. Na závěr jsou pak uvedeny stručné, nicméně recentní literární odkazy. Především na neobvyklých diagnózách autoři dokumentují, jaká vyšetření, zákroky a léčebné možnosti jsou u pacientů nejnižších věkových kategorií s úspěchem možné a proveditelné. Zdůrazňují ale i nutnost zamýšlet se nad pacientem z hlediska etického a psychologického, např. u dětí drogově závislých rodičů, při zahajování dialyzační léčby u novorozenců s mnohočetnými vadami, indikací k transplantacím orgánů atp. Ne vždy je rodiči těchto dětí akceptováno, že i v dnešní době jsou u některých diagnóz léčebné možnosti limitované. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Mladá fronta naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.