Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Fenistil kapky 20 ml

Léky na dýchání

Fenistil kapky 20 ml

Hodnocení: 6x
  • 4

Fenistil ulevuje od příznaků alergické rýmy. Fenistil není určen pro děti mladší 1 měsíce. O užívání Fenistilu u dětí mladších 12 let se poraďte s lékařem. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Fenistil Dimetindeni maleas Perorální kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.63056
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Fenistil kapky 20 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 129 Kč

Fenistil zmírňuje svědění a podráždění způsobené vyrážkou na kůži, zmírňuje otoky a příznaky alergické rýmy (výtok z nosu, kýchání, svědění v nose a svědění a slzení očí). Přípravek Fenistil kapky poskytuje úlevu od alergické kožní vyrážky a svědění různého původu (ekzém, zánět kůže, kopřivka, poštípání hmyzem, svědění způsobené planými neštovicemi) a od alergické rýmy a alergií na léčivé přípravky a potraviny. Fenistil kapky jsou určeny pro dospělé, dospívající a děti od 1 roku. Dávkování: Dospělí a dospívající » ... a dál?

Produkt Fenistil kapky 20 ml

Fenistil kapky 20 ml - parametry

Název produktu: Fenistil kapky 20 ml
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fenistil ulevuje od příznaků alergické rýmy. Fenistil není určen pro děti mladší 1 měsíce. O užívání Fenistilu u dětí mladších 12 let se poraďte s lékařem. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Fenistil Dimetindeni maleas Perorální kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři. Stejně postupujte i v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe, nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci: Co je Fenistil a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Fenistil užívat Jak se Fenistil užívá Možné nežádoucí účinky Jak Fenistil uchovávat Obsah balení a další informace CO JE FENISTIL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Fenistil patří do skupiny léčivých přípravků zvaných antihistaminika, které se používají k úlevě od příznaků alergie, jako jsou kožní vyrážka, svědění, senná rýma nebo ostatní alergické formy rýmy. Fenistil blokuje účinky histaminu, což je látka, kterou tělo uvolňuje během alergické reakce. Fenistil ulevuje od svědění a podráždění způsobené kožní vyrážkou, snižuje otoky a ulevuje od příznaků alergické rýmy, jako je výtok z nosu, kýchání, svědění v nose a svědění a slzení očí. Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe, nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Fenistil přináší úlevu od: Alergické kožní vyrážky a svědění různého původu: ekzém, dermatitis (zánět kůže), poštípání hmyzem, svědění způsobené planými neštovicemi, kopřivky (vyrážky); Alergické rýmy: senné rýmy a jiných forem alergické rýmy (tj. alergie na domovní prach, zvířecí srst, peří atd.); Alergie na léčivé přípravky a potraviny. Váš lékař Vám může Fenistil předepsat také pro předcházení alergické reakce během desensibilizační léčby. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE FENISTIL UŽÍVAT Neužívejte Fenistil: jestliže jste alergický/á na léčivou látku dimetinden-maleát nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). u dětí mladších než jeden měsíc, zejména u předčasně narozených. Upozornění a opatření: Před použitím Fenistilu se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem, jestliže máte zelený zákal. máte problémy s močením z důvodu zvětšené prostaty. trpíte epilepsií Pokud si myslíte, že trpíte některou z těchto potíží, neužívejte Fenistil bez porady s lékařem. Děti a dospívající Fenistil není určen pro děti mladší 1 měsíce. Nepřekračujte předepsanou dávku. Bylo zaznamenáno, že antihistaminika mohou u mladších dětí vyvolávat excitabilitu. O užívání Fenistilu u


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.