Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Sinecod 50 mg 10 tablet

Léky

Sinecod 50 mg 10 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zastavuje suchý a dráždivý kašel a usnadňuje dýchání. Na den i noc. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinecod 50 mg butamirát citrát tablety s prodlouženým uvolňováním Prosím, přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sinecod 50 mg 10 tablet

Kategorie Léky
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 131 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE   Prosím, přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité informace. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Sinecod 50 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si tuto příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se » ... a dál?

Produkt Sinecod 50 mg 10 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Sinecod 50 mg 10 tablet - parametry

Název produktu: Sinecod 50 mg 10 tablet
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 131 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zastavuje suchý a dráždivý kašel a usnadňuje dýchání. Na den i noc. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinecod 50 mg butamirát citrát tablety s prodlouženým uvolňováním Prosím, přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité informace. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Sinecod 50 mg musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si tuto příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, neprodleně navštivte lékaře. V této příbalové informaci naleznete: 1. Co je Sinecod 50 mg a k čemu se užívá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sinecod 50 mg užívat 3. Jak se Sinecod 50 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Sinecod 50 mg uchovávat 6. Další informace 1. Co je Sinecod 50 mg a k čemu se užívá Sinecod 50 mg obsahuje léčivou látku butamirát-citrát, která tlumí kašel. Sinecod 50 mg se používá k léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu. Bez porady s lékařem se přípravek užívá ke krátkodobé léčbě akutního kašle, např. při akutních infekcích horních a dolních cest dýchacích, průdušnice a průdušek. U chronických onemocnění dýchacích cest provázených kašlem se přípravek užívá pouze na doporučení lékaře. Přípravek Sinecod 50 mg mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Sinecod 50 mg užívat Neužívejte Sinecod 50 mg: jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Sinecod 50 mg je zapotřebí: jestliže současně užíváte léky jiné léky na léčbu kašle (viz informace níže). Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Neužívejte současně jiné léky na léčbu kašle, zejména léky podporující vykašlávání (tzv. expektorancia), neboť to může vést k hromadění hlenu ve Vašich plících. Těhotenství a kojení: Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. Pokud jste těhotná nebo kojíte, tak se stejně jako u jiných léčivých přípravků před použitím tohoto přípravku poraďte s Vaším lékařem, který rozhodne, zda je u Vás léčba tímto přípravkem vhodná. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Sinecod 50 mg může způsobit ospalost. Pokud se u Vás vyskytne ospalost, měli byste být opatrní, pokud řídíte nebo obsluhujete stroje. Důležité informace o některých složkách přípravku Sinecod 50 mg Přípravek Sinecod 50 mg tablety s prodlouženým uvolňováním obsahuje monohydrát laktosy. Pokud Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento p


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.